Patronat IAB: Cyfrowe Zniżki 2020

08/26/2020
Już 1 października startuje 2. edycja Festiwalu Cyfryzacji wraz z Cyfrowymi Zniżkami. Jako IAB Polska jesteśmy patronem i partnerem merytorycznym akcji promującej bezgotówkowe zakupy przez Internet. Z tej okazji wspólnie przygotowaliśmy ofertę dla naszych członków. Wszyscy członkowie IAB otrzymają dodatkowe -10% na pakiety Cyfrowych zniżek.

PolskaCzym są Cyfrowe Zniżki?

Cyfrowe Zniżki to nowy polski Cyber Monday, a zarazem jeden z filarów ogólnopolskiej kampanii Festiwalu Cyfryzacji który odbywa po raz drugi się w dniach 01-10.10.2020. Podczas 10-dniowej akcji Cyfrowe Zniżki firmy partnerskie będą oferować promocje na swoje produkty oraz usługi.

Udział w Cyfrowych Zniżkach to świetna okazja na poszerzenie zasięgu sklepu internetowego, szansa na znalezienie nowej grupy klientów oraz możliwość wspólnej edukacji klientów z robienia zakupów online. Rok temu kampania dotarła do 10 mln odbiorców offline i 4 mln odbiorców online. Akcja promuje bezgotówkowe płatności oraz korzyści z cyfryzacji i sprzedaży online.

Dlaczego warto dołączyć do Cyfrowych Zniżek?

 • Ogólnopolska kampania docierająca do milionów konsumentów
 • Skuteczne dotarcie do nowych klientów i zwiększenie sprzedaży poprzez kanały cyfrowe
 • Wzrost sprzedaży dzięki efektowi kuli śnieżnej generowanej przez szerokie grono Partnerów
 • Bycie częścią sieci Partnerów Festiwalu Cyfryzacji, zmieniającego Polskę i promującego zakupy online

IAB Polska jest patronem akcji. Z tej okazji wszyscy członkowie IAB otrzymają dodatkowe -10% na pakiety Cyfrowych Zniżek. Aby otrzymać kod uprawniający do zniżki można uzyskać, pisząc do: a.goluchowska@iab.org.pl

  Wszystkie pytania dotyczące udziału w Festiwalu Cyfryzacji i Cyfrowych Zniżek prosimy kierować do organizatora mailowo: cyfroweznizki@digitalpoland.org lub telefonicznie: +48 518 747 283.

  Przeczytaj więcej o Festiwalu Cyfryzacji >>

  Przeczytaj więcej o Cyfrowych Zniżkach >>

   

  Czytaj także

  Podsumowanie Forum IAB 2023 

  Podsumowanie Forum IAB 2023 

  Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób. 

  Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

  Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

  Charakterystyka użytkowników polskich platform social mediowych, wnikliwy opis najważniejszych graczy oraz przegląd rynku reklamowego mediów społecznościowych. Do rąk czytelników trafiła właśnie pierwsza edycja raportu Social Media 2023, powstałego na bazie danych z badań gemiusAdReal oraz Mediapanel. Raport, który w przekrojowy sposób opisuje polskie social media, jest wynikiem współpracy firmy Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz Grupą Roboczą Social Media przy IAB Polska.