Patronat IAB: Cyfrowe Zniżki 2020

08/26/2020
Już 1 października startuje 2. edycja Festiwalu Cyfryzacji wraz z Cyfrowymi Zniżkami. Jako IAB Polska jesteśmy patronem i partnerem merytorycznym akcji promującej bezgotówkowe zakupy przez Internet. Z tej okazji wspólnie przygotowaliśmy ofertę dla naszych członków. Wszyscy członkowie IAB otrzymają dodatkowe -10% na pakiety Cyfrowych zniżek.

PolskaCzym są Cyfrowe Zniżki?

Cyfrowe Zniżki to nowy polski Cyber Monday, a zarazem jeden z filarów ogólnopolskiej kampanii Festiwalu Cyfryzacji który odbywa po raz drugi się w dniach 01-10.10.2020. Podczas 10-dniowej akcji Cyfrowe Zniżki firmy partnerskie będą oferować promocje na swoje produkty oraz usługi.

Udział w Cyfrowych Zniżkach to świetna okazja na poszerzenie zasięgu sklepu internetowego, szansa na znalezienie nowej grupy klientów oraz możliwość wspólnej edukacji klientów z robienia zakupów online. Rok temu kampania dotarła do 10 mln odbiorców offline i 4 mln odbiorców online. Akcja promuje bezgotówkowe płatności oraz korzyści z cyfryzacji i sprzedaży online.

Dlaczego warto dołączyć do Cyfrowych Zniżek?

 • Ogólnopolska kampania docierająca do milionów konsumentów
 • Skuteczne dotarcie do nowych klientów i zwiększenie sprzedaży poprzez kanały cyfrowe
 • Wzrost sprzedaży dzięki efektowi kuli śnieżnej generowanej przez szerokie grono Partnerów
 • Bycie częścią sieci Partnerów Festiwalu Cyfryzacji, zmieniającego Polskę i promującego zakupy online

IAB Polska jest patronem akcji. Z tej okazji wszyscy członkowie IAB otrzymają dodatkowe -10% na pakiety Cyfrowych Zniżek. Aby otrzymać kod uprawniający do zniżki można uzyskać, pisząc do: a.goluchowska@iab.org.pl

  Wszystkie pytania dotyczące udziału w Festiwalu Cyfryzacji i Cyfrowych Zniżek prosimy kierować do organizatora mailowo: cyfroweznizki@digitalpoland.org lub telefonicznie: +48 518 747 283.

  Przeczytaj więcej o Festiwalu Cyfryzacji >>

  Przeczytaj więcej o Cyfrowych Zniżkach >>

   

  Czytaj także

  Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

  Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

  Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

  Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

  Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

  AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.