ORION MEDIA GROUP przystępuje do grona firm członkowskich IAB Polska

08/12/2022
Do firm członkowskich IAB Polska przystąpiła firma ORION MEDIA GROUP - niezależny dom mediowy działający od 2013 roku w marketingu internetowym.

ORION MEDIA GROUP zapewnia kompleksowe działania w zakresie content marketingu i link buildingu oferując możliwość tworzenia oraz publikacji treści na kilkuset portalach własnych oraz tysiącach portali zewnętrznych.

ORION MEDIA GROUP oferuje spersonalizowaną obsługę przez zespół doświadczonych specjalistów. Pomaga swoim Partnerom w docieraniu do nowych klientów, kreowaniu wizerunku marki oraz zwiększeniu widoczności w internecie. Oferuje tworzenie treści zarówno w języku polskim jak i w innych językach europejskich.

Marketing internetowy na przestrzeni ostatnich lat rozwija się w bardzo szybkim tempie. Widoczność w sieci jest jednym z kluczowych czynników rozpoznawalności marek. Oferujemy naszym Klientom kompleksowe działania w zakresie reklamy w internecie, wysokiej jakości content, możliwość publikacji treści zarówno w Polsce jak i za granicą. Stawiamy na obsługę w wersji PREMIUM – dopasowujemy nieszablonowe rozwiązania do indywidualnych potrzeb danego Klienta. Członkostwo w IAB Polska da nam możliwość realnego wpływu na rozwój rynku digital poprzez tworzenie standardów jakościowych. Networking z przedstawicielami branży oraz wymiana naszych doświadczeń z całą pewnością przyniosą wymierne korzyści dla naszej firmyMarcin Gać, CEO ORION MEDIA GROUP.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.