Organizacje przedsiębiorców wspólnie protestują przeciwko finalizacji negocjacji dot. projektu rozporządzenia ePrivacy

10/11/2019
IAB Polska razem ze Związkiem Pracodawców Technologii Cyfrowych Lewiatan, BCC, Związkiem Cyfrowa Polska, OFBOR, ABSL oraz Związkiem Pracodawców Instytucji Finansowych Lewiatan apelują by Polska sprzeciwiła się przyjęciu przez Radę UE
IAB Polska razem ze Związkiem Pracodawców Technologii Cyfrowych Lewiatan, BCC, Związkiem Cyfrowa Polska, OFBOR, ABSL oraz Związkiem Pracodawców Instytucji Finansowych Lewiatan apelują by Polska sprzeciwiła się przyjęciu przez Radę UE projektu rozporządzenia ePrivacy w obecnym kształcie. Zwracamy uwagę, że przepisy e Privacy  będą miały jednoznacznie negatywny wpływ na działalność przedsiębiorców przetwarzających dane osobowe i nieosobowe w swej codziennej działalności.

Uważamy, że należy zadbać o to, aby unijne ramy prawne były zrównoważone, bez ograniczania zdolności przedsiębiorstw do oferowania atrakcyjnych produktów i usług.

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.