Opti Digital nowym członkiem IAB Polska

02/11/2022
Agencja Opti Digital dołącza do grona firm członkowskich IAB Polska.

Opti Digital jest strategicznym partnerem technologicznym w obszarze optymalizacji powierzchni reklamowej i monetyzacji programmatic. Dzięki narzędziom Business Intelligence, Opti Digital optymalizuje rentowność serwisów internetowych i pomaga wydawcom podejmować właściwe decyzje odnośnie ich strategii reklamowej.

W zakres technologi Opti Digital wchodzą m.in:

  • Inteligentne Tagi reklamowe umożliwiające monitorowanie nacisku reklamowego, jakości zasobów reklamowych i testowania A/B.
  • Rozwiązania Header Bidding dla Web, AMP, Aplikacji mobilnych (Display i Video In-Stream).
  • Kompletne narzędzie umożliwiające analizę wyników reklamowych.

W ciągu ostatnich kilku lat, sektor reklamy internetowej stał się coraz bardziej złożony. Na rynku powstało wiele nowych podmiotów, ograniczeń oraz innowacji technicznych. Choć nie jest to ich główna działalność, niezależnym wydawcom i grupom medialnym coraz trudniej jest skutecznie optymalizować przychody reklamowe. To właśnie dzięki tym obserwacjom w 2018 roku powstało Opti Digital. Od 4 lat dzięki zaawansowanym technologiom i narzędziom Business Intelligence skutecznie pomagamy wydawcom maksymalizować przychody reklamowe i podejmować właściwe decyzje dla ich mediów.
Dołączając do IAB Polska chcemy wykorzystać możliwości promowania najlepszych praktyk i standardów branży w zakresie optymalizacji powierzchni reklamowej. Mamy również nadzieję na wymianę wiedzy i doświadczeń wraz z innymi podmiotami stowarzyszenia oraz uczestnictwo w ustalaniu najlepszych praktyk branży reklamowej Polsce.
– komentuje Martyna Szein, Country Manager, Opti Digital

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 220 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

 

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.