Opti Digital nowym członkiem IAB Polska

02/11/2022
Agencja Opti Digital dołącza do grona firm członkowskich IAB Polska.

Opti Digital jest strategicznym partnerem technologicznym w obszarze optymalizacji powierzchni reklamowej i monetyzacji programmatic. Dzięki narzędziom Business Intelligence, Opti Digital optymalizuje rentowność serwisów internetowych i pomaga wydawcom podejmować właściwe decyzje odnośnie ich strategii reklamowej.

W zakres technologi Opti Digital wchodzą m.in:

  • Inteligentne Tagi reklamowe umożliwiające monitorowanie nacisku reklamowego, jakości zasobów reklamowych i testowania A/B.
  • Rozwiązania Header Bidding dla Web, AMP, Aplikacji mobilnych (Display i Video In-Stream).
  • Kompletne narzędzie umożliwiające analizę wyników reklamowych.

W ciągu ostatnich kilku lat, sektor reklamy internetowej stał się coraz bardziej złożony. Na rynku powstało wiele nowych podmiotów, ograniczeń oraz innowacji technicznych. Choć nie jest to ich główna działalność, niezależnym wydawcom i grupom medialnym coraz trudniej jest skutecznie optymalizować przychody reklamowe. To właśnie dzięki tym obserwacjom w 2018 roku powstało Opti Digital. Od 4 lat dzięki zaawansowanym technologiom i narzędziom Business Intelligence skutecznie pomagamy wydawcom maksymalizować przychody reklamowe i podejmować właściwe decyzje dla ich mediów.
Dołączając do IAB Polska chcemy wykorzystać możliwości promowania najlepszych praktyk i standardów branży w zakresie optymalizacji powierzchni reklamowej. Mamy również nadzieję na wymianę wiedzy i doświadczeń wraz z innymi podmiotami stowarzyszenia oraz uczestnictwo w ustalaniu najlepszych praktyk branży reklamowej Polsce.
– komentuje Martyna Szein, Country Manager, Opti Digital

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 220 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

 

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.