Nagrania z webinariów IAB Europe na temat 2.0 Transparency & Consent Framwork

05/23/2019
IAB Europe udostępniło nagrania z webinariów, które odbyły się 7 i 8 maja i dotyczyły konsultacji publicznych na temat 2.0 Transparency & Consent Framwork.

IAB Europe udostępniło nagrania z webinariów, które odbyły się 7 i 8 maja i dotyczyły konsultacji publicznych na temat  2.0 Transparency & Consent Framwork.

Poniżej linki do nagrań:

Zachęcamy do odsłuchania i przypominamy, że konsultacje dot. tej wersji TCF trwają jeszcze do końca tego tygodnia.

Więcej na temat narzędzia samego narzędzia znajduje się tutaj.

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.