Media On dołącza do grona firm członkowskich IAB Polska

01/18/2024
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołączył dom mediowy Media On.

Media On to niezależny dom mediowy działający od 2004 roku, dostarczający kompleksowych rozwiązań komunikacyjnych dla marek. Oferuje usługi dedykowane klientom zarówno B2B, jak B2C realizując kampanie 360 – od reklamy digital. w telewizji, prasie, radio, działania OOH. Media On specjalizuje się również w działaniach social media commerce i usługach contentowych – na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych.

Przez 20 lat rynek polski i zagraniczny zmienił się diametralnie, w ostatnim czasie obserwujemy dynamiczny rozwój obszaru social commerce, na który obecnie mocno stawiamy. Interesuje nas również rozwój obszaru AI i jego wpływ na branżę. Przystępując do IAB chcemy rozwijać i prezentować standardy jakościowe, a także aktywnie współuczestniczyć w rozwoju rynku marketingu. Jesteśmy przekonani, że wymiana wiedzy specjalistycznej z ekspertami w branży, przyczyni się również do rozwoju naszej firmy, a zadowolenie Klienta jest nie do przecenienia i skutkuje wieloma projektami. – mówi Robert Zygier, prezes MediaOn Sp. z o. o. Sp. komandytowa.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Patronat IAB Polska: Orion Woman 14 czerwca w Warszawie

Patronat IAB Polska: Orion Woman 14 czerwca w Warszawie

14 czerwca 2024 roku we wnętrzach Galerii Domu Artysty Plastyka w Warszawie, odbędzie się trzecia edycja Orion Woman. Wydarzenie zgromadzi ekspertki z digital marketingu, które podzielą się swoimi strategiami na skuteczne kreowanie i promowanie marki osobistej. To niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się od liderów branży, jak wzmacniać swoją widoczność i budować trwałe relacje w świecie biznesu.

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

W roku 2023 rynek reklamy cyfrowej w Polsce przyspieszył tempo
rozwojowe w porównaniu do roku wcześniejszego, a jego wartość
zwiększyła się o ponad 870 mln zł, osiągając poziom prawie 7,8 mld zł.
Internet wciąż jest kluczowym motorem napędowym rynku mediów
odpowiadającym w roku 2023 za ponad dwie trzecie wzrostu całego
segmentu komunikacji.

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.