Mapa Branży Interaktywnej IAB Polska po raz pierwszy jako serwis internetowy!

04/03/2023
Nowa edycja Mapy Branży Interaktywnej IAB Polska jest już dostępna. Projekt, który od lat stanowi drogowskaz dla firm, został wydany po raz jedenasty i poza tradycyjnym wydaniem PDF/drukowanym, teraz dostępny jest również jako serwis online. W 2023 r. do Mapy przystąpiło aż 219 firm, zgłaszając ponad 400 log swoich marek.

Mapa Branży Interaktywnej IAB Polska od ponad 11 lat pozwala znaleźć odpowiedniego partnera na każdym etapie projektowania kampanii w środowisku cyfrowym. W tym roku, poza tradycyjnym wydaniem drukowanym i PDF, Mapa jest również dostępna jako serwis online pod adresem mapa.iab.org.pl. Dzięki temu, korzystanie z niej jest jeszcze łatwiejsze i bardziej dostępne dla szerokiego grona odbiorców.  

 

Tegoroczna Mapa zawiera ponad 400 wizytówek podmiotów z szeroko pojętej branży interaktywnej zgłoszonych przez 219 firm. Wizytówki zostały pogrupowane w 59 kategorii w 9 obszarach: 

  • Kreacja i realizacja 
  • Programmatic 
  • Narzędzia 
  • Powierzchnie Reklamowe 
  • Analizy
  • E-commerce 
  • Usługi 
  • Edukacja 
  • Ambasadorzy digitalu 

Mapa Branży Interaktywnej IAB Polska to wyszukiwarka i usystematyzowane kompendium wiedzy o firmach i ich markach działających na polskim rynku internetowym. Mapa aktualizowana jest w grudniu każdego roku i wydawana także w formacie PDF, a od 2023 także jako serwis internetowy. 

 

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.