Mapa Branży Interaktywnej IAB Polska 2023/2024 jest już dostępna!

12/19/2023
W dwunastej edycji Mapy Branży Interaktywnej, która już od ponad dekady służy jako kompas dla firm w cyfrowym świecie, IAB Polska prezentuje zaktualizowane i interaktywne logotypy 226 firm i reprezentujących je 315 marek. Mapa ma zadanie ułatwić znalezienie odpowiednich partnerów w całym procesie działań e-marketingowych, od kreacji po sprzedaż i usługi.

Mapa Branży Interaktywnej IAB Polska to projekt, który od 12 lat pełni rolę drogowskazu dla firm szukających do współpracy partnerów w projektach internetowych. Stanowi usystematyzowane kompendium wiedzy o podmiotach działających na polskim rynku internetowym i jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój branży.

POBIERZ MAPĘ 2023/2024

Mapa Branży Interaktywnej IAB Polska 2023/2024 zawiera 425 interaktywnych logotypów brandów pogrupowanych w 57 kategoriach w 9 kolejnych obszarach. Tymi obszarami sa: Kreacja i realizacja, Programmatic, Narzędzia, Powierzchnie reklamowe, Analizy, E-commerce, Usługi, Edukacja, Ambasadorzy digitalu.

Przejrzyste uporządkowanie firm w kategoriach i obszarach ułatwia odnalezienie na Mapie Branży Interaktywnej poszukiwanego partnera do współpracy, a także obrazuje całą drogę projektową – od stworzenia kreacji reklamowej, poprzez wykorzystanie odpowiednich narzędzi i zakup powierzchni reklamowej, analizę kampanii, aż po sprzedaż i usługi.

Łącznie do bieżącej, 12. edycji Mapy przystąpiło 226 firm, które zgłosiły 315 marek działających na polskim rynku interaktywnym. Zapraszamy do pobrania!

POBIERZ MAPĘ 2023/2024

Czytaj także

Rewolucja w reklamie CTV z  Ad Creative ID Framework (ACIF). Webinar Tech Lab.

Rewolucja w reklamie CTV z Ad Creative ID Framework (ACIF). Webinar Tech Lab.

Czy kiedykolwiek szukałeś/aś sposobu na śledzenie swoich reklam CTV tak samo, jak śledzi się sprzedaż produktów w handlu detalicznym? Ad Creative ID Framework (ACIF) to przełom w reklamie CTV. Podejście ACIF do rejestracji reklam, podobne do kodu UPC, wspiera efektywne zarządzanie kampaniami i pomiar w celu poprawy ROI.