Lettly nową firmą członkowską IAB Polska

06/01/2023
Agencja influencer marketingu Lettly dołączyła do grona firm członkowskich IAB Polska.

Lettly to agencja strategiczna specjalizująca się w influencer marketingu. Pracuje z klientami bezpośrednio, jak i wspiera inne agencje w działaniach influencerskich. Odpowiada za cały proces – od budowania strategii influencerskiej, przez koncepcję kreatywną, aż do realizacji kampanii. Lettly było jedną z pierwszych, a obecnie jest wiodącą agencją influencer marketingu w Polsce.

Lettly powstało w 2015 roku, czyli w tym samym w czasie, co słowo Influencer. Jesteśmy jedną z pierwszych agencji zajmujących się influencer marketingiem w Polsce. Wiele naprawdę dużych marek, jak T-Mobile czy PKO Bank Polski właśnie z nami zaczynało wdrażanie strategii influencer marketingowych. Czujemy się z jednej strony odpowiedzialni, a z drugiej również wizerunkowo mocno związani z tą branżą. Dodatkowo, zależy nam na popularyzowaniu najwyższej jakości standardów współpracy oraz by być na bieżąco z regulacjami prawnymi dzięki uczestnictwu w grupach roboczych. Dlatego bardzo cieszymy się, że dołączyliśmy do grona członków IAB Polska, bo nasza misja i wartości są spójne z działalnością organizacji. – komentuje Jakub Orłowski, CEO Lettly.

Czytaj także

Weź udział w dziesiątej edycji badania IAB Europe nt. programmatic

Weź udział w dziesiątej edycji badania IAB Europe nt. programmatic

Ruszyło coroczne badanie „Attitudes to Programmatic Advertising Survey 2024” – to dziesiąta edycja tego badania prowadzonego przez IAB Europe. Do wypełnienia krótkiej ankiety zapraszamy wszystkich uczestników ekosystemu reklamy programmatic. Termin upływa 26 lipca 2024 r.