Konsultacje w sprawie aktualizacji Kodeksu Dobrych Praktych ochrony małoletnich w audiowizualnych usługach medialnych na żądanie

01/18/2022
Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska aktualizuje przyjęty w 2015 r. Kodeks dobrych praktyk w sprawie szczegółowych zasad ochrony małoletnich w audiowizualnych usługach medialnych na żądanie.

Kodeks stanowi zbiór dobrych praktyk i wskazówek dla podmiotów udostępniających treści audiowizualne na żądanie oraz stanowi najlepszy przykład wspólnego postrzegania kluczowych kwestii przez branżę internetową. Zaktualizowana wersja (z dnia 17 grudnia 2021 r.) uzyskała wstępną pozytywną opinię Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Zaktualizowana wersja Kodeksu znajduje się TUTAJ>>

Zapraszamy zainteresowane podmioty udostępniające treści audiowizualne na żądanie do przesłania ewentualnych opinii i uwag do zaktualizowanej wersji Kodeksu.
W szczególności jednak zapraszamy do wsparcia Kodeksu w formie przystąpienia do grona sygnatariuszy.
Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia br. Kontakt: m.bublewicz@iab.org.pl

 

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.