Konferencja Interact już 25-26 maja w Madrycie. Bilety dostępne w ofercie early bird!

04/11/2022
Coroczne wydarzenie flagowe IAB Europe Interact powraca do trybu stacjonarnego i jest gotowe powitać Cię w dniach 25-26 maja br. w Madrycie!

Flagowe wydarzenie IAB Europe – Interact jest obowiązkowym punktem dla branży reklamy i marketingu cyfrowego. To miejsce spotkań i ispiracji wiodących europejskich reklamodawców, ekspertów branżowych, agencji i właścicieli mediów.  Od ponad dekady dzielą się najlepszymi praktykami co rok w innej europejskiej stolicy.

Po 2 latach prowadzenia konferencji w trybie online z powodu pandemii koronawirusa- Interact w tym roku odbędzie się stacjonarnie w Madrycie.

IAB Hiszpania będzie gospodarzem dwóch dni wystąpień i dyskusji panelowych. Ich hasło przewodnie brzmi „Driving the Next Digital Decade” i obejmie szeroki zakres tematów, aby wspólnie zadbać i dobrze ukierunkować rozwój ekosystemu reklamy cyfrowej – od ekonomii uważności, CTV i mediów detalicznych, przez modele reklamowe wydawców premium, zrównoważony rozwój, najnowsze normy i regulacje prawne i wiele więcej.

Zamów bilet w ofercie Early Bird do 29 kwietnia >>> 

Piewrsi potwierdzeni prelegenci:

Oprócz głównego ekonomisty IAB Europe, Daniela Knappa i byłego prezesa, Constantine’a Kamarasa, swoją obecność potwierdzili następujące osoby:

  • Krystal Olivieri, Global Chief Innovation Officer, GroupM
  • Brian O’Kelley, CEO & Co-Founder, Scope3
  • Carrie Timms, Director of Customer Marketing EMEA, Meta
  • Artur Semionov, Head of Product & Innovation, Xaxis EMEA
  • Remi Boudard, Senior Director of Marketplace Development in Spain, Xandr
  • Ryan Martin, Global Business Marketing – Program Manager, TikTok

Szczegóły na temat Interact znajdziesz na oficjalnej stronie >>>

 

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.