Konferencja Interact już 25-26 maja w Madrycie. Bilety dostępne w ofercie early bird!

04/11/2022
Coroczne wydarzenie flagowe IAB Europe Interact powraca do trybu stacjonarnego i jest gotowe powitać Cię w dniach 25-26 maja br. w Madrycie!

Flagowe wydarzenie IAB Europe – Interact jest obowiązkowym punktem dla branży reklamy i marketingu cyfrowego. To miejsce spotkań i ispiracji wiodących europejskich reklamodawców, ekspertów branżowych, agencji i właścicieli mediów.  Od ponad dekady dzielą się najlepszymi praktykami co rok w innej europejskiej stolicy.

Po 2 latach prowadzenia konferencji w trybie online z powodu pandemii koronawirusa- Interact w tym roku odbędzie się stacjonarnie w Madrycie.

IAB Hiszpania będzie gospodarzem dwóch dni wystąpień i dyskusji panelowych. Ich hasło przewodnie brzmi „Driving the Next Digital Decade” i obejmie szeroki zakres tematów, aby wspólnie zadbać i dobrze ukierunkować rozwój ekosystemu reklamy cyfrowej – od ekonomii uważności, CTV i mediów detalicznych, przez modele reklamowe wydawców premium, zrównoważony rozwój, najnowsze normy i regulacje prawne i wiele więcej.

Zamów bilet w ofercie Early Bird do 29 kwietnia >>> 

Piewrsi potwierdzeni prelegenci:

Oprócz głównego ekonomisty IAB Europe, Daniela Knappa i byłego prezesa, Constantine’a Kamarasa, swoją obecność potwierdzili następujące osoby:

  • Krystal Olivieri, Global Chief Innovation Officer, GroupM
  • Brian O’Kelley, CEO & Co-Founder, Scope3
  • Carrie Timms, Director of Customer Marketing EMEA, Meta
  • Artur Semionov, Head of Product & Innovation, Xaxis EMEA
  • Remi Boudard, Senior Director of Marketplace Development in Spain, Xandr
  • Ryan Martin, Global Business Marketing – Program Manager, TikTok

Szczegóły na temat Interact znajdziesz na oficjalnej stronie >>>

 

Czytaj także

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

23 maja 2023 podczas flagowej konferencji IAB Europe – Interact zostały rozdane europejskie nagrody za najlepsze digitalowe kampanie i projekty badawcze. Polskie firmy otrzymały aż 5 statuetek European MIXX Awards 2023! Gratulujemy: Sanofi, PHD Poland, Publicis Groupe, Unilever, Mindshare Poland, GONG & ING Bank Śląski. Gatulujemy równiez agencjom badawczym Nielsen i Kantar, które łącznie otrzymały 3 statuetki w IAB European Reasaerch Awards. 

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje CMC MEDIA specjalizuąca się w dostarczaniu kompleksowego wsparcia technicznego i biznesowego dla lokalnych wydawców prasy, radia i serwisów internetowych.