JOIN THE GAME. Premiera podcastu Grupy Roboczej Gry i Esport

04/12/2022
Zapraszamy na premierę pierwszego PODCASTU IAB Polska Eksperci z Grupy Roboczej Gry i Esport IAB Polska w cykliczny sposób, raz w miesiącu będą poruszać gorące tematy z tego obszaru ważne z perspektywy marketingu – zarówno od strony klienta, biznesu, agencji, jak i wydawców (mediów). Podcast prowadzony będzie LIVE na YT IAB Polska. Pierwszy odcinek już 20 kwietnia o 15:00.

Pierwszy odcinek podcastu będzie nosił tytuł: Web 3.0 – welcome to metaverse. Co to oznacza z perspektywy: usera, klienta, marki. Nowe touchpointy, nowe możliwości dla reklamodawców. Podczas wydarzenia rozmawiać będą:

  • Karolina Diakowska,Managing Director – gam3rsx
  • Tomasz Przeździecki, CEO _game changer.
  • Rafał Karwowski,Integrated Communication Senior Manager, Wavemaker
Podcast odbędzie się LIVE, w imieniu prelegentów serdecznie zachęcamy do interakcji w komentarzach, do których nasi eksperci będą odnosić się w trakcie trwania podcastu
Zasubskrybuj nasz kanał już teraz, by dostać powiadomienie o rozpoczęciu podcastu!
 
Zobacz zaproszenie prelegentów na pierwszy odcinek:
 
Podczas kolejnych odcinków nasi eksperci poruszą tematy takie jak: turnieje esportowe, organizacei esportowe, gry i ich premiery, nowe touch pointy dla grup docelowych, zmiany zachowań konsumentów, badania w tym świecie, efektywność kampanii, skuteczna komunikacja, najlepsze case study z Polski i świata, projekty CSR, narzędzia dla marketerów, trendy takie jak metaverse, nft, blockchain, crypto.
 

Czytaj także

Creative Business Network by Filmteractive 11.10.2023, Centrum Kreatywności Targowa, Warszawa

Creative Business Network by Filmteractive 11.10.2023, Centrum Kreatywności Targowa, Warszawa

Nawiązywanie relacji biznesowych, wymiana wiedzy, kreatywność. Creative Business Network to wydarzenie skierowane do kadry zarządzającej i właścicieli firm z szeroko rozumianego cyfrowego sektora kreatywnego. Dla osób poszukujących nowych partnerów do dalszego rozwoju biznesu. W 2023 roku motywem przewodnim będzie współpraca europejska. Uczestnikom przybliżone zostaną sektory kreatywne Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii. Spotkanie odbędzie się w Centrum Kreatywności Targowa przy ul. Targowej 56 w Warszawie. IAB Polska jest partnerem wydarzenia.

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Cube Group & SEMSTORM & WhitePress zapraszają na bezpłatny webinar. Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Zebraliśmy ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Jesteśmy patronem honorowym wydarzenia.