JOIN THE GAME. Premiera podcastu Grupy Roboczej Gry i Esport

04/12/2022
Zapraszamy na premierę pierwszego PODCASTU IAB Polska Eksperci z Grupy Roboczej Gry i Esport IAB Polska w cykliczny sposób, raz w miesiącu będą poruszać gorące tematy z tego obszaru ważne z perspektywy marketingu – zarówno od strony klienta, biznesu, agencji, jak i wydawców (mediów). Podcast prowadzony będzie LIVE na YT IAB Polska. Pierwszy odcinek już 20 kwietnia o 15:00.

Pierwszy odcinek podcastu będzie nosił tytuł: Web 3.0 – welcome to metaverse. Co to oznacza z perspektywy: usera, klienta, marki. Nowe touchpointy, nowe możliwości dla reklamodawców. Podczas wydarzenia rozmawiać będą:

  • Karolina Diakowska,Managing Director – gam3rsx
  • Tomasz Przeździecki, CEO _game changer.
  • Rafał Karwowski,Integrated Communication Senior Manager, Wavemaker
Podcast odbędzie się LIVE, w imieniu prelegentów serdecznie zachęcamy do interakcji w komentarzach, do których nasi eksperci będą odnosić się w trakcie trwania podcastu
Zasubskrybuj nasz kanał już teraz, by dostać powiadomienie o rozpoczęciu podcastu!
 
Zobacz zaproszenie prelegentów na pierwszy odcinek:
 
Podczas kolejnych odcinków nasi eksperci poruszą tematy takie jak: turnieje esportowe, organizacei esportowe, gry i ich premiery, nowe touch pointy dla grup docelowych, zmiany zachowań konsumentów, badania w tym świecie, efektywność kampanii, skuteczna komunikacja, najlepsze case study z Polski i świata, projekty CSR, narzędzia dla marketerów, trendy takie jak metaverse, nft, blockchain, crypto.
 

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.