JOIN THE GAME. Premiera podcastu Grupy Roboczej Gry i Esport

04/12/2022
Zapraszamy na premierę pierwszego PODCASTU IAB Polska Eksperci z Grupy Roboczej Gry i Esport IAB Polska w cykliczny sposób, raz w miesiącu będą poruszać gorące tematy z tego obszaru ważne z perspektywy marketingu – zarówno od strony klienta, biznesu, agencji, jak i wydawców (mediów). Podcast prowadzony będzie LIVE na YT IAB Polska. Pierwszy odcinek już 20 kwietnia o 15:00.

Pierwszy odcinek podcastu będzie nosił tytuł: Web 3.0 – welcome to metaverse. Co to oznacza z perspektywy: usera, klienta, marki. Nowe touchpointy, nowe możliwości dla reklamodawców. Podczas wydarzenia rozmawiać będą:

  • Karolina Diakowska,Managing Director – gam3rsx
  • Tomasz Przeździecki, CEO _game changer.
  • Rafał Karwowski,Integrated Communication Senior Manager, Wavemaker
Podcast odbędzie się LIVE, w imieniu prelegentów serdecznie zachęcamy do interakcji w komentarzach, do których nasi eksperci będą odnosić się w trakcie trwania podcastu
Zasubskrybuj nasz kanał już teraz, by dostać powiadomienie o rozpoczęciu podcastu!
 
Zobacz zaproszenie prelegentów na pierwszy odcinek:
 
Podczas kolejnych odcinków nasi eksperci poruszą tematy takie jak: turnieje esportowe, organizacei esportowe, gry i ich premiery, nowe touch pointy dla grup docelowych, zmiany zachowań konsumentów, badania w tym świecie, efektywność kampanii, skuteczna komunikacja, najlepsze case study z Polski i świata, projekty CSR, narzędzia dla marketerów, trendy takie jak metaverse, nft, blockchain, crypto.
 

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

W roku 2023 rynek reklamy cyfrowej w Polsce przyspieszył tempo
rozwojowe w porównaniu do roku wcześniejszego, a jego wartość
zwiększyła się o ponad 870 mln zł, osiągając poziom prawie 7,8 mld zł.
Internet wciąż jest kluczowym motorem napędowym rynku mediów
odpowiadającym w roku 2023 za ponad dwie trzecie wzrostu całego
segmentu komunikacji.

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.