Jet Line dołącza do firm członkowskich IAB Polska.

11/05/2021
W szeregi członków IAB Polska wstąpił Jet Line - firma od komunikacji OOH i Digital OOH.

Jet Line realizuje ogólnopolskie kampanie, klasyczne i cyfrowe, które przynoszą markom zysk. Jest właścicielem sieci tablic Motorway 12x4m, sieci ekranów MORE, samochodów MobiJet 6x3m i platformy MyLED. Stawia na ludzi, profesjonalizm, myślenie – zwłaszcza kreatywne i pozytywne, uczciwe i partnerskie relacje. Dział sprzedaży Jet Line wybrano najlepszym Biurem Reklamy OOH w 2020. Od 2013 roku prowadzi żeglarską Fundację Rejs Odkrywców, wspiera młodzież z trudniejszym startem w dorosłe życie i pomaga młodym ludziom iść dobrym kursem.

Misja naszej firmy brzmi: z pasją tworzymy przestrzeń do komunikacji. Na co dzień pomagamy opowiadać markom ich historie i dbamy, aby trafiały do odpowiednich osób, we właściwym czasie, miejscu i kontekście i w adekwatny sposób, czyli coraz częściej cyfrowy. Od 2017 roku Klienci korzystają z naszych rozwiązań digital out of home: platformy MyLED i sieci ekranów MORE. Inwestujemy w technologie wspierające sprzedaż, automatyzację procesów zakupowych i planowania kampanii oraz badania widowni nośników digital out of home w czasie rzeczywistym. Chcielibyśmy także wprowadzić wkrótce zasoby digital out of home na platformy służące do zakupu programatycznego.
Klienci, marketerzy, mediowcy zdecydowanie sygnalizują potrzebę wdrożenia standardów branżowych dla digital out of home oraz edukację rynku. Dołączyliśmy do IAB, bo postrzegamy je jako właściwe miejsce do współpracy z innymi podmiotami z branży digital out of home, przestrzeń do dialogu i wymiany doświadczeń, do edukacji, do mądrego, odpowiedzialnego rozwoju rynku oraz promocji tego kanału komunikacji. – komentuje Michał Ciundziewicki, prezes zarządu Jet Line.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. Więcej informacji TUTAJ.

Jak przystąpić do IAB Polska?

Czytaj także

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Gaming to mainstream, to nie opinia a fakt. Najnowsze dane potwierdzają rosnące zainteresowanie grami wśród osób praktycznie w każdym wieku; 65% Polaków powyżej 16. roku życia gra w gry przynajmniej raz w tygodniu, a 88% dzieci w przedziale wiekowym 9-15 gra lub ogląda gry wideo. Gaming staje się strategicznym kanałem komunikacji dla marek. IAB Polska jest patronem honorowym wydarzenia.

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

Odsetek polskich internautów, którzy kupują online rośnie – obecnie wynosi on 79%. Na polskich stronach zakupy robi 75%, a na zagranicznych – 30%. Po raz pierwszy autorzy raportu przyjrzeli się również zjawisku social-commerce. Jak wynika z danych, za pośrednictwem social mediów kupuje na razie jedynie 19%, nie jest to więc wciąż bardzo popularna forma zakupów. Partnerami merytorycznymi wydania są Polskie Badania Internetu oraz Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Content marketing, badany w Polsce zaledwie od kilku lat, nieustannie zdobywa coraz więcej zwolenników, przekształcając się w istotny element strategii firm. Trzeci z kolei raport Stowarzyszenia Content Marketing Polska rzuca światło na dynamikę tego sektora, jego rosnący potencjał, ale także wyzwania, przed którymi stoi. Już 60% firm deklaruje, że wdrożyło strategię contentmarketingową, ale jednocześnie 57% przyznaje, że nie ma narzędzi do mierzenia jej efektywności. Czy zatem rosnąca inwestycja w content marketing idzie w parze z jego profesjonalizacją? Partnerami badania byli: IAB Polska, SAR, IAA, BCC, SocialPress.