Jak wykorzystać dźwięk w marketingu? Casebook Audio 2022 już dostępny

04/20/2023
Jak wykorzystać dźwięk w marketingu? Nasza Grupa Robocza Audio przygotowała publikację "Casebook Audio 2022", która skupia się na studiach przypadków związanych z wykorzystaniem audio w komunikacji marketingowej online. Znajdziesz tam inspirujące opisy, jak marki wykorzystują różne formy dźwięku, aby zwiększyć zasięg i zaangażowanie swoich klientów. Pobierz publikację już dziś i zacznij korzystać z nieocenionych wskazówek!

Z przyjemnością informujemy, że Grupa Robocza Audio działająca przy Związku przygotowała najnowszą publikację “Casebook Audio 2022”. Publikacja skupia się na studiach przypadków dotyczących wykorzystania audio online w komunikacji marketingowej.

Rynek audio online przeżywa aktualnie bardzo dynamiczny rozwój. Z jednej strony przybywa tu użytkowników zainteresowanych jakościowymi treściami w formie audio, z drugiej pojawiają się nowe podmioty dostarczające pożądany przez nich content. Użytkownicy mają do dyspozycji wiele platform pozwalających na streaming muzyki, odbioru radia online, czy wreszcie do słuchania podcastów. Jest to również przestrzeń, którą coraz chętniej eksplorują reklamodawcy. Reklama audio daje bowiem możliwość dotarcia do użytkowników w momentach, gdy są oni wyłączeni spod wpływu innych komunikatów reklamowych. Staje się dzięki temu niejako formatem premium, który może być wykorzystywany jako uzupełnienie mediamixu lub nawet zostać jego wiodącym elementem – zachęca we wstępie Adam Pachla, Szef Grupy Roboczej Audio IAB Polska

“Casebook Audio 2022” to nieocenione źródło informacji dla każdej osoby zainteresowanej zastosowaniem audio w marketingu. Publikacja ta zawiera 23 opisy realnych przypadków, w których wykorzystanie dźwięku przyniosło znaczące korzyści biznesowe, ułożone w 4 obszary tematyczne, tj. kampania zasięgowa, kampania wizerunkowa, kampania zasięgowo-wizerunkowa oraz kampania performance. Przeczytasz tu o tym, jak marki (m.in. Allegro, mBank, Electrolux czy Rocket Jobs) wykorzystują podcasty, reklamy dźwiękowe i wiele innych form audio, aby zwiększyć zasięg i zaangażowanie swoich klientów.

Jeśli jesteś zainteresowany/a poszerzeniem swojej wiedzy na temat wykorzystania audio w marketingu, to “Casebook Audio 2022” jest publikacją, której nie możesz przegapić. Zachęcamy do pobrania publikacji, którą możesz uzyskać, klikając na link poniżej.

Pobierz “Casebook Audio 2022

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.