Interact 2019 już 4 i 5 czerwca w Warszawie! Zarezerwuj termin.

01/11/2019
Trzynasta edycja konferencji gromadzącej branżowych ekspertów z całej Europy - Interact, odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2019 w Warszawie.

Trzynasta edycja konferencji gromadzącej przedstawicieli wiodących agencji, wydawców, reklamodawców i branżowych ekspertów z całej Europy – Interact, odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2019 w Warszawie.

Interact to wydarzenie obowiązkowe dla tych, którzy szukają inspiracji, najlepszych praktyk, chcą poznać obecne trendy, a także nawiązać wartościowe relacje biznesowe.
Program konferencji skupiony będzie wokół szans i wyzwań stojących stojących przed dzisiejszym biznesem, zarówno w ujęciu europejskim, jak i globalnym. Interact to wystąpienia i panele dyskusyjne na najwyższym poziomie, w których udział wezmą branżowi eksperci, analitycy, przedstawiciele świata mediów oraz środowisk naukowych.

Podczas wydarzenia ogłoszone zostaną wyniki 14. MIXX Awards Europe i IAB Europe Research – konkursów, które wyróżniają najlepsze kampanie digitalowe.

 

Czytaj także

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Gaming to mainstream, to nie opinia a fakt. Najnowsze dane potwierdzają rosnące zainteresowanie grami wśród osób praktycznie w każdym wieku; 65% Polaków powyżej 16. roku życia gra w gry przynajmniej raz w tygodniu, a 88% dzieci w przedziale wiekowym 9-15 gra lub ogląda gry wideo. Gaming staje się strategicznym kanałem komunikacji dla marek. IAB Polska jest patronem honorowym wydarzenia.

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

Odsetek polskich internautów, którzy kupują online rośnie – obecnie wynosi on 79%. Na polskich stronach zakupy robi 75%, a na zagranicznych – 30%. Po raz pierwszy autorzy raportu przyjrzeli się również zjawisku social-commerce. Jak wynika z danych, za pośrednictwem social mediów kupuje na razie jedynie 19%, nie jest to więc wciąż bardzo popularna forma zakupów. Partnerami merytorycznymi wydania są Polskie Badania Internetu oraz Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Content marketing, badany w Polsce zaledwie od kilku lat, nieustannie zdobywa coraz więcej zwolenników, przekształcając się w istotny element strategii firm. Trzeci z kolei raport Stowarzyszenia Content Marketing Polska rzuca światło na dynamikę tego sektora, jego rosnący potencjał, ale także wyzwania, przed którymi stoi. Już 60% firm deklaruje, że wdrożyło strategię contentmarketingową, ale jednocześnie 57% przyznaje, że nie ma narzędzi do mierzenia jej efektywności. Czy zatem rosnąca inwestycja w content marketing idzie w parze z jego profesjonalizacją? Partnerami badania byli: IAB Polska, SAR, IAA, BCC, SocialPress.