Interact 2019 już 4 i 5 czerwca w Warszawie! Zarezerwuj termin.

01/11/2019
Trzynasta edycja konferencji gromadzącej branżowych ekspertów z całej Europy - Interact, odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2019 w Warszawie.

Trzynasta edycja konferencji gromadzącej przedstawicieli wiodących agencji, wydawców, reklamodawców i branżowych ekspertów z całej Europy – Interact, odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2019 w Warszawie.

Interact to wydarzenie obowiązkowe dla tych, którzy szukają inspiracji, najlepszych praktyk, chcą poznać obecne trendy, a także nawiązać wartościowe relacje biznesowe.
Program konferencji skupiony będzie wokół szans i wyzwań stojących stojących przed dzisiejszym biznesem, zarówno w ujęciu europejskim, jak i globalnym. Interact to wystąpienia i panele dyskusyjne na najwyższym poziomie, w których udział wezmą branżowi eksperci, analitycy, przedstawiciele świata mediów oraz środowisk naukowych.

Podczas wydarzenia ogłoszone zostaną wyniki 14. MIXX Awards Europe i IAB Europe Research – konkursów, które wyróżniają najlepsze kampanie digitalowe.

 

Czytaj także

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób. 

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Charakterystyka użytkowników polskich platform social mediowych, wnikliwy opis najważniejszych graczy oraz przegląd rynku reklamowego mediów społecznościowych. Do rąk czytelników trafiła właśnie pierwsza edycja raportu Social Media 2023, powstałego na bazie danych z badań gemiusAdReal oraz Mediapanel. Raport, który w przekrojowy sposób opisuje polskie social media, jest wynikiem współpracy firmy Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz Grupą Roboczą Social Media przy IAB Polska.