Interact 2019 już 4 i 5 czerwca w Warszawie! Zarezerwuj termin.

01/11/2019
Trzynasta edycja konferencji gromadzącej branżowych ekspertów z całej Europy - Interact, odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2019 w Warszawie.

Trzynasta edycja konferencji gromadzącej przedstawicieli wiodących agencji, wydawców, reklamodawców i branżowych ekspertów z całej Europy – Interact, odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2019 w Warszawie.

Interact to wydarzenie obowiązkowe dla tych, którzy szukają inspiracji, najlepszych praktyk, chcą poznać obecne trendy, a także nawiązać wartościowe relacje biznesowe.
Program konferencji skupiony będzie wokół szans i wyzwań stojących stojących przed dzisiejszym biznesem, zarówno w ujęciu europejskim, jak i globalnym. Interact to wystąpienia i panele dyskusyjne na najwyższym poziomie, w których udział wezmą branżowi eksperci, analitycy, przedstawiciele świata mediów oraz środowisk naukowych.

Podczas wydarzenia ogłoszone zostaną wyniki 14. MIXX Awards Europe i IAB Europe Research – konkursów, które wyróżniają najlepsze kampanie digitalowe.

 

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.