IAB Turcja prosi o pomoc dla obszarów dotkniętych trzęsieniem ziemi

02/13/2023
W imieniu Mahmuta Kursuna, przedstawiciela IAB Turcja w Radzie Dyrektorów IAB Europa, zwracamy się z prośbą zarówno do naszych firm członkowksich, jak każdego, kto chce i może pomóc, o wsparcie dla obszarów dotkniętych trzęsieniem ziemi. Podajemy zweryfikowane i zatwierdzone przez państwo organizacje, które koordynują pomoc.
Dwa trzęsienia ziemi, o magnitudzie odpowiednio 7,7 i 7,6, zrównały z ziemią ponad 6400 wielopiętrowych budynków.  Zaktualizowane dane dotyczące zabitych w Turcji i sąsiedniej Syrii to ponad 33 000 osób.  Rząd turecki ogłosił stan wyjątkowy i 4 poziom alarmu, apelując do społeczności międzynarodowej o pospieszenie z pomocą.
IAB Turcja prosi swoją międzynarodową społeczność IAB i jej członków korporacyjnych do udzielenia wsparcia w jakikolwiek sposób.
Wpłaty można kierować na rzecz dwóch zatwierdzonych przez państwo organizacji koordynujących pomoc dla dotkniętego obszaru:
IAB Turcja prosi, aby osoby przekazujące darowizny poinformowały ją o tym fakcie na adres iab@iabtr.org, aby mogła ona potwierdzić darowizny.
W imieniu IAB Turcja z góry dziękujemy za pomoc.

Czytaj także

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób. 

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Charakterystyka użytkowników polskich platform social mediowych, wnikliwy opis najważniejszych graczy oraz przegląd rynku reklamowego mediów społecznościowych. Do rąk czytelników trafiła właśnie pierwsza edycja raportu Social Media 2023, powstałego na bazie danych z badań gemiusAdReal oraz Mediapanel. Raport, który w przekrojowy sposób opisuje polskie social media, jest wynikiem współpracy firmy Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz Grupą Roboczą Social Media przy IAB Polska.