IAB Turcja prosi o pomoc dla obszarów dotkniętych trzęsieniem ziemi

02/13/2023
W imieniu Mahmuta Kursuna, przedstawiciela IAB Turcja w Radzie Dyrektorów IAB Europa, zwracamy się z prośbą zarówno do naszych firm członkowksich, jak każdego, kto chce i może pomóc, o wsparcie dla obszarów dotkniętych trzęsieniem ziemi. Podajemy zweryfikowane i zatwierdzone przez państwo organizacje, które koordynują pomoc.
Dwa trzęsienia ziemi, o magnitudzie odpowiednio 7,7 i 7,6, zrównały z ziemią ponad 6400 wielopiętrowych budynków.  Zaktualizowane dane dotyczące zabitych w Turcji i sąsiedniej Syrii to ponad 33 000 osób.  Rząd turecki ogłosił stan wyjątkowy i 4 poziom alarmu, apelując do społeczności międzynarodowej o pospieszenie z pomocą.
IAB Turcja prosi swoją międzynarodową społeczność IAB i jej członków korporacyjnych do udzielenia wsparcia w jakikolwiek sposób.
Wpłaty można kierować na rzecz dwóch zatwierdzonych przez państwo organizacji koordynujących pomoc dla dotkniętego obszaru:
IAB Turcja prosi, aby osoby przekazujące darowizny poinformowały ją o tym fakcie na adres iab@iabtr.org, aby mogła ona potwierdzić darowizny.
W imieniu IAB Turcja z góry dziękujemy za pomoc.

Czytaj także

Marketing w wyszukiwarkach dla NGO – najnowsza publikacja Grupy Roboczej SEM IAB Polska

Marketing w wyszukiwarkach dla NGO – najnowsza publikacja Grupy Roboczej SEM IAB Polska

O co zadbać, aby pojawiać się w wynikach wyszukiwania? Gdzie szukać pomysłów i jak pisać treści, aby Google chciało je wyświetlać? Jak reklamować swoją organizację bez nadwerężania budżetu? Grupa Robocza SEM IAB Polska opracowała pierwszy przewodnik po marketingu w wyszukiwarkach skierowany do specjalistów z organizacji pozarządowych.