IAB Polska patronem instytucjonalnym CYBERSEC EXPO

09/09/2019
Cyberbezpieczeństwo przestało być odległym problemem technicznym istotnym tylko dla działów IT, lecz stało się integralną częścią strategii każdej firmy oraz nieoderwalnym czynnikiem ciągłości jej działania – czynnikiem „być lub nie być” każdej firmy w dynamicznie cyfryzującym się świecie. To wyzwanie stanowi równocześnie wielką szansę biznesową dla innowacyjnych firm i startupów, z których produktów i usług […]

Cyberbezpieczeństwo przestało być odległym problemem technicznym istotnym tylko dla działów IT, lecz stało się integralną częścią strategii każdej firmy oraz nieoderwalnym czynnikiem ciągłości jej działania – czynnikiem „być lub nie być” każdej firmy w dynamicznie cyfryzującym się świecie. To wyzwanie stanowi równocześnie wielką szansę biznesową dla innowacyjnych firm i startupów, z których produktów i usług będą potrzebowały skorzystać małe i wielkie firmy ze wszystkich branż. Dla nich wszystkich Instytut Kościuszki wraz z DFE stworzył CYBERSEC EXPO. IAB Polska jest patronem instytucjonalnym wydarzenia.

CYBERSEC EXPO to największe targi cyberbezpieczeństwa w Europie Środkowo-Wschodniej. Stanowią one platformę dla producentów, integratorów i usługodawców do zaprezentowania swojej oferty, ale przede wszystkim do spotkania aktualnych i potencjalnych odbiorców zarówno z sektora publicznego jak i rynku prywatnego. CYBERSEC EXPO to ponad 3000 m2 przestrzeni ekspozycyjnej, scena targowa z merytorycznym programem debat, dedykowana strefa networkingowa, a także możliwość organizacji sesji zamkniętych.

CYBERSCEC EXPO odbywać będzie się w ramach CYBERSEC CEE – największej serii wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej poświęconej cyberbezpieczeństwu. Organizowany w trakcie europejskiego miesiąca cyberbezpieczeństwa CYBERSEC CEE obejmuje szereg wydarzeń oraz spotkań dedykowanych wieloaspektowemu spojrzeniu na bezpieczeństwo cyfrowe – od strategicznej perspektywy dyskutowanej w ramach Europejskiego Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC 2019, poprzez techniczne elementy CYBERSEC EXE, po warsztaty edukacyjne podnoszące świadomość na temat obecności w sieci w ramach CYBERSEC Youth oraz CYBERSEC Seniors. Wspomniane wydarzenia odbędą się w dniach 29-30 października we wspólnej przestrzeni Międzynarodowego Centrum Konferencyjnego w Katowicach.

W celu zapoznania się ze wszystkimi organizowanymi imprezami zachęcamy do odwiedzenia strony CYBERSEC CEE: https://cybersec-cee.eu

Czytaj także

Weź udział w dziesiątej edycji badania IAB Europe nt. programmatic

Weź udział w dziesiątej edycji badania IAB Europe nt. programmatic

Ruszyło coroczne badanie „Attitudes to Programmatic Advertising Survey 2024” – to dziesiąta edycja tego badania prowadzonego przez IAB Europe. Do wypełnienia krótkiej ankiety zapraszamy wszystkich uczestników ekosystemu reklamy programmatic. Termin upływa 26 lipca 2024 r.