IAB Polska patronem instytucjonalnym CYBERSEC EXPO

09/09/2019
Cyberbezpieczeństwo przestało być odległym problemem technicznym istotnym tylko dla działów IT, lecz stało się integralną częścią strategii każdej firmy oraz nieoderwalnym czynnikiem ciągłości jej działania – czynnikiem „być lub nie być” każdej firmy w dynamicznie cyfryzującym się świecie. To wyzwanie stanowi równocześnie wielką szansę biznesową dla innowacyjnych firm i startupów, z których produktów i usług […]

Cyberbezpieczeństwo przestało być odległym problemem technicznym istotnym tylko dla działów IT, lecz stało się integralną częścią strategii każdej firmy oraz nieoderwalnym czynnikiem ciągłości jej działania – czynnikiem „być lub nie być” każdej firmy w dynamicznie cyfryzującym się świecie. To wyzwanie stanowi równocześnie wielką szansę biznesową dla innowacyjnych firm i startupów, z których produktów i usług będą potrzebowały skorzystać małe i wielkie firmy ze wszystkich branż. Dla nich wszystkich Instytut Kościuszki wraz z DFE stworzył CYBERSEC EXPO. IAB Polska jest patronem instytucjonalnym wydarzenia.

CYBERSEC EXPO to największe targi cyberbezpieczeństwa w Europie Środkowo-Wschodniej. Stanowią one platformę dla producentów, integratorów i usługodawców do zaprezentowania swojej oferty, ale przede wszystkim do spotkania aktualnych i potencjalnych odbiorców zarówno z sektora publicznego jak i rynku prywatnego. CYBERSEC EXPO to ponad 3000 m2 przestrzeni ekspozycyjnej, scena targowa z merytorycznym programem debat, dedykowana strefa networkingowa, a także możliwość organizacji sesji zamkniętych.

CYBERSCEC EXPO odbywać będzie się w ramach CYBERSEC CEE – największej serii wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej poświęconej cyberbezpieczeństwu. Organizowany w trakcie europejskiego miesiąca cyberbezpieczeństwa CYBERSEC CEE obejmuje szereg wydarzeń oraz spotkań dedykowanych wieloaspektowemu spojrzeniu na bezpieczeństwo cyfrowe – od strategicznej perspektywy dyskutowanej w ramach Europejskiego Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC 2019, poprzez techniczne elementy CYBERSEC EXE, po warsztaty edukacyjne podnoszące świadomość na temat obecności w sieci w ramach CYBERSEC Youth oraz CYBERSEC Seniors. Wspomniane wydarzenia odbędą się w dniach 29-30 października we wspólnej przestrzeni Międzynarodowego Centrum Konferencyjnego w Katowicach.

W celu zapoznania się ze wszystkimi organizowanymi imprezami zachęcamy do odwiedzenia strony CYBERSEC CEE: https://cybersec-cee.eu

Czytaj także

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób. 

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Charakterystyka użytkowników polskich platform social mediowych, wnikliwy opis najważniejszych graczy oraz przegląd rynku reklamowego mediów społecznościowych. Do rąk czytelników trafiła właśnie pierwsza edycja raportu Social Media 2023, powstałego na bazie danych z badań gemiusAdReal oraz Mediapanel. Raport, który w przekrojowy sposób opisuje polskie social media, jest wynikiem współpracy firmy Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz Grupą Roboczą Social Media przy IAB Polska.