IAB Polska gra z WOŚP. Licytuj bilet na Forum IAB 2024 lub udział w Akademii DIMAQ Professional

01/17/2024
IAB Polska wspiera 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W ramach naszego zaangażowania zapraszamy Was do udziału w wyjątkowych aukcjach: bilet na Forum IAB 2024 oraz udział w szkoleniu Akademia DIMAQ Professional.

Forum IAB 2024 to kluczowe wydarzenie dla profesjonalistów z branży marketingu cyfrowego, pełne inspirujących prelekcji. A dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, oferujemy szkolenie Akademii DIMAQ Professional – kompleksowy kurs z zakresu e-marketingu.

Licytuj, ucz się i rozwijaj z nami, a przy okazji wesprzyj szczytny cel WOŚP. Szczegółowe opisy oraz linki do naszych aukcji prezentujemy poniżej:

Aukcja 1: Bilet na Forum IAB 2024 o wartości 2990 zł
Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/bilet-na-forum-iab-2024-15053742945

Forum IAB to dwudniowa doroczna konferencja, która wytycza standardy najlepszych praktyk oraz stanowi jedno z najważniejszych źródeł inspiracji, wiedzy i doświadczeń w szeroko pojętej branży digital marketingu w Polsce. Tegoroczna edycja przebiegnie pod hasłem “25 lat #GenDigital. Dojrzałość i Młodość” i odbędzie się 22 i 23 maja w Warszawie. Więcej na forumiab.pl

Zakończenie aukcji: sobota, 27 stycznia 2024

 

Aukcja 2: Akademia DIMAQ Professional o wartości 4305 zł
Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/akademia-dimaq-professional-15053779721

Akademia DIMAQ Professional to kompleksowe szkolenia z e-marketingu, które opierają się na normach branżowych wyznaczonych przez międzynarodowy standard kwalifikacji e-marketingowych. Dzięki nim zdobędziesz kompleksową wiedzę na temat digital marketingu, przygotujesz się do egzaminu DIMAQ i zdobędziesz certyfikat poświadczający Twoje kompetencje. Więcej na dimaq.pl

Zakończenie aukcji: sobota, 27 stycznia 2024

Czytaj także

Patronat IAB Polska: Orion Woman 14 czerwca w Warszawie

Patronat IAB Polska: Orion Woman 14 czerwca w Warszawie

14 czerwca 2024 roku we wnętrzach Galerii Domu Artysty Plastyka w Warszawie, odbędzie się trzecia edycja Orion Woman. Wydarzenie zgromadzi ekspertki z digital marketingu, które podzielą się swoimi strategiami na skuteczne kreowanie i promowanie marki osobistej. To niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się od liderów branży, jak wzmacniać swoją widoczność i budować trwałe relacje w świecie biznesu.

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

W roku 2023 rynek reklamy cyfrowej w Polsce przyspieszył tempo
rozwojowe w porównaniu do roku wcześniejszego, a jego wartość
zwiększyła się o ponad 870 mln zł, osiągając poziom prawie 7,8 mld zł.
Internet wciąż jest kluczowym motorem napędowym rynku mediów
odpowiadającym w roku 2023 za ponad dwie trzecie wzrostu całego
segmentu komunikacji.

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.