IAB Europe Virtual Programmatic Day w listopadzie.

09/18/2020
Przed nami największa konferencja programatyczna - Virtual Programmatic Day, organizowane przez IAB Europe.

Wydarzenie skupia ekspertów i liderów rynku reklamy programatycznej, którzy podejmą ważne tematy dotyczące ostatnie zmian, trendów i wyzwań z zakresu branży programmatic w Europie. Wydarzenie odbędzie się na żywo 19 listopada w godzinach 12:00 – 14:30. Na uczestników czekają panele dyskusyjne i interaktywna sekcja pytań i odpowiedzi.

Już wkrótce pojawi się lista prelegentów i agenda.

Link do rejestracji tutaj.

 

Czytaj także

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób. 

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Charakterystyka użytkowników polskich platform social mediowych, wnikliwy opis najważniejszych graczy oraz przegląd rynku reklamowego mediów społecznościowych. Do rąk czytelników trafiła właśnie pierwsza edycja raportu Social Media 2023, powstałego na bazie danych z badań gemiusAdReal oraz Mediapanel. Raport, który w przekrojowy sposób opisuje polskie social media, jest wynikiem współpracy firmy Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz Grupą Roboczą Social Media przy IAB Polska.