ExpertSender dołącza do IAB Polska

02/24/2021
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza ExpertSender - stabilna, zapewniająca wysoką dostarczalność (nawet 99,7%) platforma do marketing automation w kanałach: e-mail, SMS, mobile oraz web.
ExpertSender to narzędzie, które  pomaga eCommerce’om dokonywać zaawansowanej segmentacji klientów w oparciu o dane oraz dynamicznie personalizować wiadomości. ExpertSender to również zespół ekspertów, którzy pracując indywidualnie z klientami pozwalają im osiągać najwyższe wyniki sprzedażowe. Z ExpertSender korzysta ponad 400 klientów i ponad 1000 marek na całym świecie. ExpertSender z centralą w Gdyni ma oddziały w Moskwie, Pekinie oraz São Paulo. ExpertSender ma także status Silver Microsoft Partner, certyfikat ISO 27001 i w pełni spełnia wymogi nakładane przez RODO.

Polski rynek eCommerce z roku na rok powiększa się. W 2020 w naszym kraju powstało ponad 11 tys. nowych sklepów internetowych. Większe zainteresowanie e-handlem powoduje jednak zwiększoną konkurencję między markami. Sklepy online starają się przyciągnąć nowych i zatrzymać istniejących klientów wszelkimi możliwymi sposobami. Może im w tym pomóc automatyzacja marketingu prowadzona m.in. w kanałach e-mail, SMS, web push, pop-up, mobile czy social media. Jednak aby skutecznie korzystać z technologii dostarczającej takie rozwiązania, należy również dobrze zaplanować strategię komunikacji marketingowej oraz analizować efekty prowadzonych działań. ExpertSender od lat jest aktywnym członkiem organizacji, które wyznaczają i promują najlepsze praktyki w marketingu. Dlatego też dołączenie do IAB Polska jest dla nas kolejnym dowodem wiedzy, jaką posiadają nasi eksperci.

– komentuje Krzysztof Jarecki, CEO ExpertSender

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. Więcej informacji TUTAJ.

 

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.