Do grona firm członkowskich przystąpiła agencja 4 REAL – marketing 360º

09/30/2022
Do firm członkowskich IAB Polska dołącza 4 REAL – agencja marketingowa 360º, działająca w branży od 22 lat.

4 REAL świadczy synergiczne usługi w zakresie wszystkich najważniejszych działań marketingu internetowego. Projektują strony i sklepy internetowe, pozycjonują je i reklamują w wyszukiwarce, prowadzą komunikację w mediach społecznościowych oraz profesjonalnym mailingu.
W codziennej pracy przyświeca im motto „what we do in life, echoes in eternity”. W świecie, w którym przytłacza nas ogrom marketingowych obietnic bez pokrycia, chcą być zespołem, który może o sobie powiedzieć: “we are for real”.

Od ponad 22 lat sprawiamy, że moc marketingu internetowego pracuje na korzyść naszych Klientów. Zawsze zależało nam na podnoszeniu standardów funkcjonowania polskiej branży marketingowej, więc członkostwo w IAB Polska to naturalny krok na tym etapie rozwoju agencji. Jednocześnie wierzymy, że networking w grupie liderów to najlepsza dźwignia rozwoju wewnętrznego każdej firmy.” – mówi Marek Zwoliński, CEO agencji 4 REAL

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Cube Group & SEMSTORM & WhitePress zapraszają na bezpłatny webinar. Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Zebraliśmy ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Jesteśmy patronem honorowym wydarzenia.

Patronat: Pro Experts Days

Patronat: Pro Experts Days

Pro Experts Days to wydarzenie organizowane przez ekspertów branży digital marketingu, kierowane do środowiska marketingowego i biznesowego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął IAB Polska.