Do grona firm członkowskich przystąpiła agencja 4 REAL – marketing 360º

09/30/2022
Do firm członkowskich IAB Polska dołącza 4 REAL – agencja marketingowa 360º, działająca w branży od 22 lat.

4 REAL świadczy synergiczne usługi w zakresie wszystkich najważniejszych działań marketingu internetowego. Projektują strony i sklepy internetowe, pozycjonują je i reklamują w wyszukiwarce, prowadzą komunikację w mediach społecznościowych oraz profesjonalnym mailingu.
W codziennej pracy przyświeca im motto „what we do in life, echoes in eternity”. W świecie, w którym przytłacza nas ogrom marketingowych obietnic bez pokrycia, chcą być zespołem, który może o sobie powiedzieć: “we are for real”.

Od ponad 22 lat sprawiamy, że moc marketingu internetowego pracuje na korzyść naszych Klientów. Zawsze zależało nam na podnoszeniu standardów funkcjonowania polskiej branży marketingowej, więc członkostwo w IAB Polska to naturalny krok na tym etapie rozwoju agencji. Jednocześnie wierzymy, że networking w grupie liderów to najlepsza dźwignia rozwoju wewnętrznego każdej firmy.” – mówi Marek Zwoliński, CEO agencji 4 REAL

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

23 maja 2023 podczas flagowej konferencji IAB Europe – Interact zostały rozdane europejskie nagrody za najlepsze digitalowe kampanie i projekty badawcze. Polskie firmy otrzymały aż 5 statuetek European MIXX Awards 2023! Gratulujemy: Sanofi, PHD Poland, Publicis Groupe, Unilever, Mindshare Poland, GONG & ING Bank Śląski. Gatulujemy równiez agencjom badawczym Nielsen i Kantar, które łącznie otrzymały 3 statuetki w IAB European Reasaerch Awards. 

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje CMC MEDIA specjalizuąca się w dostarczaniu kompleksowego wsparcia technicznego i biznesowego dla lokalnych wydawców prasy, radia i serwisów internetowych.