Do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpiła agencja FormUp

01/27/2023
Do firm członkowskich IAB Polska dołącza agencja performance marketingu - FormUp.

FormUp to agencja performance marketingu, która wykorzystuje narzędzia digital marketingu, by mieć realny wpływ na sprzedaż i ROI. Działa inaczej niż rynek – nie tylko prowadzi kampanie reklamowe, ale przede wszystkim realizuje cele biznesowe klienta. U podstaw filozofii firmy leżą działania data driven, co przekłada się na sposób realizacji pracy w trzech głównych obszarach działalności: MEDIA, CONTENT, DATA.

Przez ostatnie kilka lat mocno dojrzeliśmy jako organizacja. Staraliśmy się zredefiniować sposoby wykorzystania ekosystemu digital do tworzenia kanału sprzedaży. Wraz z dużym wzrostem firmy chcemy również mocniej uczestniczyć w Związku Pracodawców Branży Internetowej. Pragniemy przełożyć naszą wiedzę i doświadczenia na współpracę w środowisku IAB, aby wspólnie tworzyć nowe standardy dla branży. – komentuje Michał Szynal, CEO FormUp.

 

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

23 maja 2023 podczas flagowej konferencji IAB Europe – Interact zostały rozdane europejskie nagrody za najlepsze digitalowe kampanie i projekty badawcze. Polskie firmy otrzymały aż 5 statuetek European MIXX Awards 2023! Gratulujemy: Sanofi, PHD Poland, Publicis Groupe, Unilever, Mindshare Poland, GONG & ING Bank Śląski. Gatulujemy równiez agencjom badawczym Nielsen i Kantar, które łącznie otrzymały 3 statuetki w IAB European Reasaerch Awards. 

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje CMC MEDIA specjalizuąca się w dostarczaniu kompleksowego wsparcia technicznego i biznesowego dla lokalnych wydawców prasy, radia i serwisów internetowych.