Do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpiła agencja FormUp

01/27/2023
Do firm członkowskich IAB Polska dołącza agencja performance marketingu - FormUp.

FormUp to agencja performance marketingu, która wykorzystuje narzędzia digital marketingu, by mieć realny wpływ na sprzedaż i ROI. Działa inaczej niż rynek – nie tylko prowadzi kampanie reklamowe, ale przede wszystkim realizuje cele biznesowe klienta. U podstaw filozofii firmy leżą działania data driven, co przekłada się na sposób realizacji pracy w trzech głównych obszarach działalności: MEDIA, CONTENT, DATA.

Przez ostatnie kilka lat mocno dojrzeliśmy jako organizacja. Staraliśmy się zredefiniować sposoby wykorzystania ekosystemu digital do tworzenia kanału sprzedaży. Wraz z dużym wzrostem firmy chcemy również mocniej uczestniczyć w Związku Pracodawców Branży Internetowej. Pragniemy przełożyć naszą wiedzę i doświadczenia na współpracę w środowisku IAB, aby wspólnie tworzyć nowe standardy dla branży. – komentuje Michał Szynal, CEO FormUp.

 

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.