Do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpił Game Changer

02/04/2022
Game Changer  został nowym członkiem IAB Polska.

Game changer jest agencją przyszłości. Agencją 2030 roku! Wyrasta ona z doświadczenia i kompetencji całego Group One. Przewagą jest współpraca z ponad 500 specjalistami z grupy. Agencja zmienia zasady gry w: marketingu, komunikacji i mediach. Skupia się przede wszystkim na najnowszych obszarach komunikacji: metaverse, esport, gaming, nft, crypto, AI czy roboty. To jest przyszłość w marketingu.
Agencja jest przewodnikiem, który wprowadza marki w ten dynamiczny świat, bo wierzy, że dziś właśnie to jest game changerem w walce o rynkowe udziały. _game changer – to my jesteśmy zmianą!

Gry mamy we krwi! Od wielu lat prężnie zdobywamy doświadczenia podczas wielu realizacji dla wielu klientów z całego rynku w obszarze gamingu i esportu. Dołączam do IAB Polska, aby we współpracy z najlepszymi podmiotami wspólnie tworzyć, edukować i rozwijać nasz rynek właśnie w tych nowych obszarach marketing: metaverse, nft, crypto itp. Nasz świat się zmienia, zmienia się konsument, zmieniają się zachowania. Mamy tego świadomość i właśnie dlatego chcemy go wspólnie kreować i wnosić na jeszcze wyższy poziom efektywności.

Będąc częścią grupy Gry i Esport w IAB Polska współtworzymy inicjatywy, które pozwolą jeszcze lepiej zrozumieć nasz świat i wykorzystać go przez marketerów do skutecznych kampanii.
Tomasz Przeździecki, CEO _game changer

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 220 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób. 

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Charakterystyka użytkowników polskich platform social mediowych, wnikliwy opis najważniejszych graczy oraz przegląd rynku reklamowego mediów społecznościowych. Do rąk czytelników trafiła właśnie pierwsza edycja raportu Social Media 2023, powstałego na bazie danych z badań gemiusAdReal oraz Mediapanel. Raport, który w przekrojowy sposób opisuje polskie social media, jest wynikiem współpracy firmy Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz Grupą Roboczą Social Media przy IAB Polska.