Do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpił Game Changer

02/04/2022
Game Changer  został nowym członkiem IAB Polska.

Game changer jest agencją przyszłości. Agencją 2030 roku! Wyrasta ona z doświadczenia i kompetencji całego Group One. Przewagą jest współpraca z ponad 500 specjalistami z grupy. Agencja zmienia zasady gry w: marketingu, komunikacji i mediach. Skupia się przede wszystkim na najnowszych obszarach komunikacji: metaverse, esport, gaming, nft, crypto, AI czy roboty. To jest przyszłość w marketingu.
Agencja jest przewodnikiem, który wprowadza marki w ten dynamiczny świat, bo wierzy, że dziś właśnie to jest game changerem w walce o rynkowe udziały. _game changer – to my jesteśmy zmianą!

Gry mamy we krwi! Od wielu lat prężnie zdobywamy doświadczenia podczas wielu realizacji dla wielu klientów z całego rynku w obszarze gamingu i esportu. Dołączam do IAB Polska, aby we współpracy z najlepszymi podmiotami wspólnie tworzyć, edukować i rozwijać nasz rynek właśnie w tych nowych obszarach marketing: metaverse, nft, crypto itp. Nasz świat się zmienia, zmienia się konsument, zmieniają się zachowania. Mamy tego świadomość i właśnie dlatego chcemy go wspólnie kreować i wnosić na jeszcze wyższy poziom efektywności.

Będąc częścią grupy Gry i Esport w IAB Polska współtworzymy inicjatywy, które pozwolą jeszcze lepiej zrozumieć nasz świat i wykorzystać go przez marketerów do skutecznych kampanii.
Tomasz Przeździecki, CEO _game changer

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 220 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.