Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza Yetiz Interactive

08/07/2019
Yetiz Interactive to grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu skutecznej komunikacji w Internecie...

Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza firma Yetiz Interactive.

Yetiz Interactive to grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu skutecznej komunikacji w Internecie. Entuzjazm, połączony z szeroką wiedzą z dziedziny nowych technologii, marketingu i analizy danych pozwalają na kompleksową obsługę najbardziej złożonych zleceń. Do portfolio firmy należą m. in. takie marki jak Ergo Hestia, Stena Line, czy Ziaja.

Konwersja to słowo w sprzedaży, nie tylko online, które odmieniane jest przez wszystkie przypadki. Wszyscy jej pragną i wszyscy za nią gonią. Dla niektórych jest pozostawieniem adresu e-mail, dla niektórych sprzedażą produktu, a dla jeszcze innych zachęceniem klienta do odwiedzenia tradycyjnego sklepu. Do osiągnięcia każdej z nich potrzebujemy strategii, narzędzi i ludzi, którzy wiedzą jak z nich korzystać. Potrafią interpretować zdarzenia i wybierać właściwe dane z terabajtów informacji, które produkują użytkownicy. Ten element jest wyzwaniem dla dzisiejszych marketerów. Można mieć środki i najlepsze narzędzia, ale bez jakościowych danych i trafnego wnioskowania na ich podstawie, osiąganie sukcesu w długim czasie nie jest możliwe.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.