Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza LUCKYYOU

08/31/2023
Agencja marketingowa LUCKYYOU przystąpiła do grona firm członkowskich IAB Polska.

LUCKYYOU to poznańska agencja marketingowa specjalizująca się w obszarach creative brand marketingu, employer brandingu, działaniach strategicznych i komunikacyjnych, digital, social media oraz ATL/BTL. W jej portfolio znajdują się takie marki, jak Lidl, Allegro, Xiaomi, IKEA, Amica czy Coca-Cola HBC, Lisner, Polpharma oraz liczne branżowe wyróżnienia i nagrody.

Internet to nasze naturalne środowisko – od lat używamy go w budowaniu marek, działaniach employer branding, tworzeniu kreatywnych kampanii i strategii komunikacji. Już od ponad dekady wspieramy w rozwoju tych wymagających – kreatywności, strategii, wyników, inspiracji. Pracujemy z najlepszymi i dla największych. Decyzja o dołączeniu do IAB nie była więc przypadkowa. Dzięki temu, nie tylko będziemy mogli czerpać wiedzę i inspiracje płynące ze struktur organizacji, ale też dzielić się naszym doświadczeniem, inspirować innych oraz współtworzyć standardy wzmacniające nasze otoczenie internetowe i biznesowe. Cieszymy się, że LUCKYYOU dołącza do IAB i będzie mogło się przyczynić do rozwoju branży marketingowej i internetowej. – komentuje Krzysztof Świtoński, CEO & Co-Founder.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Gaming to mainstream, to nie opinia a fakt. Najnowsze dane potwierdzają rosnące zainteresowanie grami wśród osób praktycznie w każdym wieku; 65% Polaków powyżej 16. roku życia gra w gry przynajmniej raz w tygodniu, a 88% dzieci w przedziale wiekowym 9-15 gra lub ogląda gry wideo. Gaming staje się strategicznym kanałem komunikacji dla marek. IAB Polska jest patronem honorowym wydarzenia.

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

Odsetek polskich internautów, którzy kupują online rośnie – obecnie wynosi on 79%. Na polskich stronach zakupy robi 75%, a na zagranicznych – 30%. Po raz pierwszy autorzy raportu przyjrzeli się również zjawisku social-commerce. Jak wynika z danych, za pośrednictwem social mediów kupuje na razie jedynie 19%, nie jest to więc wciąż bardzo popularna forma zakupów. Partnerami merytorycznymi wydania są Polskie Badania Internetu oraz Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Content marketing, badany w Polsce zaledwie od kilku lat, nieustannie zdobywa coraz więcej zwolenników, przekształcając się w istotny element strategii firm. Trzeci z kolei raport Stowarzyszenia Content Marketing Polska rzuca światło na dynamikę tego sektora, jego rosnący potencjał, ale także wyzwania, przed którymi stoi. Już 60% firm deklaruje, że wdrożyło strategię contentmarketingową, ale jednocześnie 57% przyznaje, że nie ma narzędzi do mierzenia jej efektywności. Czy zatem rosnąca inwestycja w content marketing idzie w parze z jego profesjonalizacją? Partnerami badania byli: IAB Polska, SAR, IAA, BCC, SocialPress.