Deklaracja Współpracy między IAB Polska a Zespołem Szkół nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie

03/25/2024
15 marca 2024 roku w Warszawie Związek Pracodawców Branży Internetowej Interactive Advertising Bureau Polska (IAB Polska) oraz Zespół Szkół nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie zawarły Deklarację Współpracy w zakresie prowadzenia kształcenia na kierunku “Technik organizacji reklamy”.

IAB Polska jest organizacją, którego statutowym celem jest popularyzacja i rozwój internetu jako niezależnego medium oraz istotnego elementu wykorzystywanego w komunikacji marketingowej. Zawarta Deklaracja określa warunki współpracy w zakresie prowadzenia kształcenia na kierunku “Technik organizacji reklamy” przez Szkołę. Ukończenie tego kierunku oraz zdanie egzaminu zgodnie z zasadami określonymi w “Regulaminie przeprowadzania egzaminów DIMAQ” umożliwi uczniom zdobycie odpowiednich kompetencji w obszarze organizacji reklamy, zdobycie solidnych podstaw, które będą nieocenione w dalszej edukacji i przyszłej pracy zawodowej.

W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie marketingu, wczesne wprowadzenie do profesjonalnych standardów może stanowić decydującą przewagę. Wprowadzenie standardów DIMAQ już na poziomie technikum to nie tylko inwestycja w przyszłość młodych ludzi, ale także wspaniały pierwszy krok w ich karierze marketingowej.

Znajomość DIMAQ już na starcie kariery daje młodym ludziom przewagę na rynku pracy, gdzie popyt na wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie marketingu cyfrowego stale rośnie. To także doskonała okazja do rozwoju kreatywnego myślenia i zdobycia praktycznych umiejętności, które są cenione w każdej branży.

Obie strony wyrażają gotowość do współpracy i rozwijania edukacji w dziedzinie reklamy, przyczyniając się do rozwoju branży internetowej. Ze strony Szkoły Deklarację podpisała Pani Anna Smolarek, Dyrektor Zespołu Szkół nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wiskitkach, zaś po stronie IAB Polska byli to – Włodzimierz Schmidt, Prezes Zarządu, i Robert Wielgo, Członek Zarządu.

Inwestując w edukację zgodną ze standardami DIMAQ, Zespół Szkół nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie staje się prekursorami nowoczesnego podejścia do nauki i kariery. To krok, który może zdefiniować przyszłość młodych profesjonalistów i otworzyć przed nimi drzwi do świata globalnych możliwości.

Czytaj także

Patronat IAB Polska: Orion Woman 14 czerwca w Warszawie

Patronat IAB Polska: Orion Woman 14 czerwca w Warszawie

14 czerwca 2024 roku we wnętrzach Galerii Domu Artysty Plastyka w Warszawie, odbędzie się trzecia edycja Orion Woman. Wydarzenie zgromadzi ekspertki z digital marketingu, które podzielą się swoimi strategiami na skuteczne kreowanie i promowanie marki osobistej. To niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się od liderów branży, jak wzmacniać swoją widoczność i budować trwałe relacje w świecie biznesu.

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

W roku 2023 rynek reklamy cyfrowej w Polsce przyspieszył tempo
rozwojowe w porównaniu do roku wcześniejszego, a jego wartość
zwiększyła się o ponad 870 mln zł, osiągając poziom prawie 7,8 mld zł.
Internet wciąż jest kluczowym motorem napędowym rynku mediów
odpowiadającym w roku 2023 za ponad dwie trzecie wzrostu całego
segmentu komunikacji.

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.