Darmowe szkolenie DIMAQ INTRO

02/25/2019
Już 5 marca odbędzie się darmowe szkolenie, dla wszystkich zainteresowanych certyfikatem DIMAQ i poszerzaniem wiedzy z zakresu marketingu internetowego

Już 5 marca w Hub Hub w Warszawie odbędzie się DIMAQ INTRO – darmowe szkolenie, dla wszystkich zainteresowanych certyfikatem DIMAQ i poszerzaniem wiedzy z zakresu marketingu internetowego. DIMAQ jest partnerem wydarzenia.

Szkolenie zostanie poprowadzone przez akredytowany przez IAB zespół trenerski DIMAQ z Digital Resolution w składzie: Anna Elwart (Managing Director) oraz Wojtek Starzewski (Digital Manager).

AGENDA:

Czym jest DIMAQ?

  1. Dlaczego warto posiadać certyfikat?
  2. Jaki zakres wiedzy trzeba mieć do przystąpienia do egzaminu?
  3. Jak wygląda egzamin?
  4. Jak się do niego przygotować?
  5. Skąd czerpać wiedzę?
  6. Jakie pytania są zadawane podczas egzaminu?
  7. Jakie są koszty i wymagania związane z certyfikacją?
  8. Na koniec podzielimy się z Wami pytaniami próbnymi.

Rezerwacja miejsc dostępna na stronie: https://dimaqintro.evenea.pl

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.