CTV tematem styczniowej konferencji online organizowanej przez IAB Tech Lab.

12/15/2021
Wraz z rozwojem transmisji strumieniowej Connected TV ugruntowało swoją pozycję jako ważny element krajobrazu mediów cyfrowych. 27 stycznia IAB Tech Lab organizuje wirtualne spotkanie poświęcone reklamom telewizyjnym i wideo w zakresie standardów prywatności, bezpieczeństwa marki, oszustw reklamowych, dostaw, sprzedaży pomiarów i interaktywności.

Dołącz do spotkania online „CTV & Video Advertising – Growing with Standards”, aby poznać standardy i rozwiązania technologiczne, które podnoszą bezpieczeństwo marki i widoczność reklam w CTV.

Nie zabraknie zagadnień takich jak: sprzedaż i dostarczanie reklam, oszustwa reklamowe, pomiary, prywatność i interaktywność w reklamach CTV. Eksperci z firm zajmujących się technologiami reklamowymi i wydawcy streamingu wideo omówią, w jaki sposób wdrażają standardy Tech Lab, aby osiągnąć skalę i spójność wyświetlania reklam wideo.

Wydarzenie skupi się również na konkretnych aspektach krajobrazu europejskiego rynku CTV, takich jak AddressableTV, HbbTV i inne.Uczestnicy dowiedzą się, jak:

  • Pokonywać wyzwania związane z wstawianiem reklam po stronie serwera (SSAI;
  • Wspierać transparentność reklamy, aby zminimalizować oszustwa reklamowe;
  • Zapewnić reklamodawcom bezpieczne dla marki środowisko
  • Zbudować komunikację zorientowaną na prywatność
  • Wdrożyć pomiar ROI na różnych ekranach

Szczegóły i link do rejestracji na stronie IAB Tech Lab >

Czytaj także

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Cube Group & SEMSTORM & WhitePress zapraszają na bezpłatny webinar. Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Zebraliśmy ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Jesteśmy patronem honorowym wydarzenia.

Patronat: Pro Experts Days

Patronat: Pro Experts Days

Pro Experts Days to wydarzenie organizowane przez ekspertów branży digital marketingu, kierowane do środowiska marketingowego i biznesowego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął IAB Polska.