Comparison dołącza do firm członkowskich IAB Polska

01/24/2019
W szeregi firm członkowskich IAB Polska wstąpiła firma Comparison, właściciel serwisu chwilowo.pl - porównywarki pożyczek krótkoterminowych i ratalnych.

W szeregi firm członkowskich IAB Polska wstąpiła firma Comparison, właściciel serwisu chwilowo.pl – porównywarki pożyczek krótkoterminowych i ratalnych, która pomaga podejmować właściwe, trafne decyzje finansowe.

Serwis na bieżąco zbiera i analizuje oferty pożyczek pozabankowych. Znajdują się w nim również tysiące opinii na temat różnych firm udzielających pożyczek, a także setki artykułów pomagających wybrać najlepszy, dopasowany do indywidualnych potrzeb produkt. Ponadto serwis szerzy i promuje edukację finansową oraz służy jako niezależny punkt komunikacji pomiędzy pożyczkodawcami oraz pożyczkobiorcami.

Rynek pozabankowych produktów finansowych nieustannie się rozwija. Chwilowo.pl jest największą porównywarką takich produktów na rynku polskim. Dołączając do IAB Polska chcemy wspierać rozwój niezależnych, transparentnych platform, dzięki którym każdy może znaleźć produkt finansowy dopasowany do własnych, indywidualnych potrzeb

– mówi Artur Więckowski, CEO spółki.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 240 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Czytaj także

IAB HowTo: Join the Game. Kolejna edycja konferencji nt. marketingu gamingowego już 14 września w Warszawie!

IAB HowTo: Join the Game. Kolejna edycja konferencji nt. marketingu gamingowego już 14 września w Warszawie!

Jak metaverse zmienia podejście do obecności reklamodawców w digitalu? Jak wiele wspólnego mają użytkownicy metaverse z graczami? Jak wykorzystać te podobieństwa w działaniach marketingowych? Czy esport jest gotowy na sponsoring sportowy? Jak prowadzić działania ze streamerami i influencerami gamingowymi? O tym, i wielu innych zagadnieniach, opowiedzą najlepsi branżowi eksperci podczas konferencji IAB HowTo: Join the game.