Comparison dołącza do firm członkowskich IAB Polska

01/24/2019
W szeregi firm członkowskich IAB Polska wstąpiła firma Comparison, właściciel serwisu chwilowo.pl - porównywarki pożyczek krótkoterminowych i ratalnych.

W szeregi firm członkowskich IAB Polska wstąpiła firma Comparison, właściciel serwisu chwilowo.pl – porównywarki pożyczek krótkoterminowych i ratalnych, która pomaga podejmować właściwe, trafne decyzje finansowe.

Serwis na bieżąco zbiera i analizuje oferty pożyczek pozabankowych. Znajdują się w nim również tysiące opinii na temat różnych firm udzielających pożyczek, a także setki artykułów pomagających wybrać najlepszy, dopasowany do indywidualnych potrzeb produkt. Ponadto serwis szerzy i promuje edukację finansową oraz służy jako niezależny punkt komunikacji pomiędzy pożyczkodawcami oraz pożyczkobiorcami.

Rynek pozabankowych produktów finansowych nieustannie się rozwija. Chwilowo.pl jest największą porównywarką takich produktów na rynku polskim. Dołączając do IAB Polska chcemy wspierać rozwój niezależnych, transparentnych platform, dzięki którym każdy może znaleźć produkt finansowy dopasowany do własnych, indywidualnych potrzeb

– mówi Artur Więckowski, CEO spółki.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 240 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.