Blue Eyes Media w gronie firm członkowskich IAB Polska

01/10/2022
Do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpiła agencja Blue Eyes Media.

Agencja BE Media zajmuje się kompleksową obsługą i realizacją kampanii reklamowych. W swojej ofercie posiada, m.in. nowoczesne sieci reklamowe digital indoor zlokalizowane w przychodniach, uniwersytetach, biurowcach, komunikacji miejskiej oraz sklepach, jak i całe spektrum różnorodnych, dedykowanych nośników reklamowych na terenie kraju. Ponadto oferuje klientom reklamę w postaci spektakularnych iluminacji, w tym na wieży Warsaw Spire. Agencja korzysta z najnowszych technologii, wiedzy oraz intuicji, dzięki czemu zyskuje dużą skuteczność w działaniu. Projektuje i adaptuje porywające koncepcje reklamowe, gdzie w centrum uwagi zawsze pozostają klienci i ich potrzeby. Agencja działa na rynku od 2011 roku.

Cyfrowa reklama zewnętrzna to medium stosunkowo młode na rynku reklamy zewnętrznej, jednak o ogromnej dynamice rozwoju. Dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym oferuje klientom niezwykle atrakcyjny sposób komunikacji z konsumentem. Przystępując do IAB Polska pragniemy dalej koncentrować się na rozwoju naszych klientów i realizować reklamę, która ma realne przełożenie na efekty biznesowe. Wymiana doświadczeń i wiedzy pozwoli nam na dalszy rozwój i wypracowanie nowych, skutecznych rozwiązań marketingowo-reklamowych odpowiadających potrzebom klientów oraz rosnącemu zapotrzebowaniu na digital out of home. – Joanna Pełech-Mikulska, Prezes Zarządu BE Media (BLUE EYES MEDIA SP. z o.o.)

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 220 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Cube Group & SEMSTORM & WhitePress zapraszają na bezpłatny webinar. Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Zebraliśmy ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Jesteśmy patronem honorowym wydarzenia.

Patronat: Pro Experts Days

Patronat: Pro Experts Days

Pro Experts Days to wydarzenie organizowane przez ekspertów branży digital marketingu, kierowane do środowiska marketingowego i biznesowego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął IAB Polska.