Patronat IAB Polska: Badanie kondycji content marketingu w Polsce

01/24/2023
Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu opinii Stowarzyszenia Content Marketing Polska dotyczącym obszaru content marketingowego w branży reklamy cyfrowej. Badanie realizowane jest przez ISlay, a IAB Polska objęło nad nim swój patronat.

Celem badania jest poznanie potrzeb i oczekiwań biznesu w zakresie oferty rynku content marketing. Udział w badaniu jest całkowicie anonimowy, a wyniki zostaną opublikowane w raporcie, który uczestnicy otrzymają po zakończeniu badania.

Wypełnienie ankiety zajmuje kilka minut.

Link do ankiety:  https://www.surveymonkey.com/r/F7XCV59

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.