AtomStore nową firmą członkowską IAB Polska

11/29/2023
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołączyła platforma AtomStore.

AtomStore to platforma e-commerce dla dużych i średnich sklepów internetowych, która pozwala elastycznie zarządzać ofertą i szybko skalować sprzedaż. System działa w modelu SaaS Enterprise i jest dedykowany każdemu modelowi biznesowemu – B2C, B2B oraz omnichannel. Rozwiązanie oferuje wszystko, co potrzebne w sklepie online w jednym miejscu.

IAB Polska to dla nas organizacja, która umożliwia nam podzielenie się swoim know-how w e-commerce z innymi firmami w branży digital. Budowanie środowiska rzetelnej wiedzy, opartej o polską rzeczywistość e-commerce – ze wszystkim jej niuansami i wyzwaniami – to dla nas ważna misja. Jak wiadomo, sprzedaż internetowa to złożony biznes, który wykracza poza standardowe ramy coraz mocniej. Dlatego tak ważne jest szukanie inspiracji w interdyscyplinarnych organizacjach. IAB Polska oddaje doskonale to podejście, dlatego zdecydowaliśmy się do nich dołączyć jako platforma e-commerce AtomStore. – komentuje Łukasz Plutecki, CEO AtomStore.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

Czytaj także

Raport IAB Europe z badania opinii na temat retail media

Raport IAB Europe z badania opinii na temat retail media

Aby zrozumieć status retail media w Europie, zarówno po stronie kupujących, jak i sprzedających, Grupa Robocza Retail Media IAB Europe zrealizowała ankietę Attitudes to Retail Media – badanie, które dostarcza branżowy punkt odniesienia dla wdrażania retail media, barier i obszarów wzrostu.