Akredytacja DIMAQ: VideoWars by ScreenLovers IV

09/18/2019
20 listopada w warszawskim kinie Wisła odbędzie się IV edycja cyklicznej imprezy dla fachowców z rynku multiscreen - VideoWars by ScreenLovers. IAB Polska zostało partnerem wydarzenia, oraz przyznało mu akredytację DIMAQ.

20 listopada w warszawskim kinie Wisła odbędzie się IV edycja cyklicznej  imprezy dla fachowców z rynku multiscreen – VideoWars by ScreenLovers. IAB Polska zostało partnerem wydarzenia, oraz przyznało mu akredytację DIMAQ.

VideoWars by ScreenLovers to cykliczna impreza dla fachowców z rynku multiscreen. W tym roku po raz trzeci prowadzący zmierzą się z mitami na temat wideo i telewizji, zajrzą w przyszłość tych mediów i zastanowią się jak wycisnąć z nich korzyści dla biznesu. Będzie bezstronnie, choć wyraziście i merytorycznie, ale nie nudno…

Uczestnicy czwartej edycji konferencji wyjdą z niej bogatsi o wiedzę na temat m.in.:

  • Wyzwań wokół pomiaru wideo w Polsce i metodologii nowych projektów badawczych
  • Trendów na rynku płatnych treści wideo
  • Wschodzących formatów programowych ze świata
  • Technologii rozwijających się na rynku wideo
  • Alternatywnych modeli finansowania treści wideo

Na konferencji przedpremierowo zostaną ogłoszone wyniki badania dotyczące opinii o rynku pracy w mediach i reklamie. Badanie jest realizowane przed Screen Lovers, we współpracy z IAB Polska.

Punktacja DIMAQ: Uczestnik  – 20 pkt, Prelegent  – 40 pkt.

Posiadacze certyfikatu DIMAQ mogą wziąć udział w konferencji w cenie specjalnej z 5% rabatem od aktualnej ceny.

Strona wydarzenia: videowars.screenlovers.pl

Czytaj także

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

23 maja 2023 podczas flagowej konferencji IAB Europe – Interact zostały rozdane europejskie nagrody za najlepsze digitalowe kampanie i projekty badawcze. Polskie firmy otrzymały aż 5 statuetek European MIXX Awards 2023! Gratulujemy: Sanofi, PHD Poland, Publicis Groupe, Unilever, Mindshare Poland, GONG & ING Bank Śląski. Gatulujemy równiez agencjom badawczym Nielsen i Kantar, które łącznie otrzymały 3 statuetki w IAB European Reasaerch Awards. 

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje CMC MEDIA specjalizuąca się w dostarczaniu kompleksowego wsparcia technicznego i biznesowego dla lokalnych wydawców prasy, radia i serwisów internetowych.