Akredytacja DIMAQ: VideoWars by ScreenLovers IV

09/18/2019
20 listopada w warszawskim kinie Wisła odbędzie się IV edycja cyklicznej imprezy dla fachowców z rynku multiscreen - VideoWars by ScreenLovers. IAB Polska zostało partnerem wydarzenia, oraz przyznało mu akredytację DIMAQ.

20 listopada w warszawskim kinie Wisła odbędzie się IV edycja cyklicznej  imprezy dla fachowców z rynku multiscreen – VideoWars by ScreenLovers. IAB Polska zostało partnerem wydarzenia, oraz przyznało mu akredytację DIMAQ.

VideoWars by ScreenLovers to cykliczna impreza dla fachowców z rynku multiscreen. W tym roku po raz trzeci prowadzący zmierzą się z mitami na temat wideo i telewizji, zajrzą w przyszłość tych mediów i zastanowią się jak wycisnąć z nich korzyści dla biznesu. Będzie bezstronnie, choć wyraziście i merytorycznie, ale nie nudno…

Uczestnicy czwartej edycji konferencji wyjdą z niej bogatsi o wiedzę na temat m.in.:

  • Wyzwań wokół pomiaru wideo w Polsce i metodologii nowych projektów badawczych
  • Trendów na rynku płatnych treści wideo
  • Wschodzących formatów programowych ze świata
  • Technologii rozwijających się na rynku wideo
  • Alternatywnych modeli finansowania treści wideo

Na konferencji przedpremierowo zostaną ogłoszone wyniki badania dotyczące opinii o rynku pracy w mediach i reklamie. Badanie jest realizowane przed Screen Lovers, we współpracy z IAB Polska.

Punktacja DIMAQ: Uczestnik  – 20 pkt, Prelegent  – 40 pkt.

Posiadacze certyfikatu DIMAQ mogą wziąć udział w konferencji w cenie specjalnej z 5% rabatem od aktualnej ceny.

Strona wydarzenia: videowars.screenlovers.pl

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.