Akredytacja DIMAQ: VideoWars by ScreenLovers IV

09/18/2019
20 listopada w warszawskim kinie Wisła odbędzie się IV edycja cyklicznej imprezy dla fachowców z rynku multiscreen - VideoWars by ScreenLovers. IAB Polska zostało partnerem wydarzenia, oraz przyznało mu akredytację DIMAQ.

20 listopada w warszawskim kinie Wisła odbędzie się IV edycja cyklicznej  imprezy dla fachowców z rynku multiscreen – VideoWars by ScreenLovers. IAB Polska zostało partnerem wydarzenia, oraz przyznało mu akredytację DIMAQ.

VideoWars by ScreenLovers to cykliczna impreza dla fachowców z rynku multiscreen. W tym roku po raz trzeci prowadzący zmierzą się z mitami na temat wideo i telewizji, zajrzą w przyszłość tych mediów i zastanowią się jak wycisnąć z nich korzyści dla biznesu. Będzie bezstronnie, choć wyraziście i merytorycznie, ale nie nudno…

Uczestnicy czwartej edycji konferencji wyjdą z niej bogatsi o wiedzę na temat m.in.:

  • Wyzwań wokół pomiaru wideo w Polsce i metodologii nowych projektów badawczych
  • Trendów na rynku płatnych treści wideo
  • Wschodzących formatów programowych ze świata
  • Technologii rozwijających się na rynku wideo
  • Alternatywnych modeli finansowania treści wideo

Na konferencji przedpremierowo zostaną ogłoszone wyniki badania dotyczące opinii o rynku pracy w mediach i reklamie. Badanie jest realizowane przed Screen Lovers, we współpracy z IAB Polska.

Punktacja DIMAQ: Uczestnik  – 20 pkt, Prelegent  – 40 pkt.

Posiadacze certyfikatu DIMAQ mogą wziąć udział w konferencji w cenie specjalnej z 5% rabatem od aktualnej ceny.

Strona wydarzenia: videowars.screenlovers.pl

Czytaj także

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.