Akredytacja DIMAQ: Content Espresso, tym razem o marketingu sportowym

09/16/2019
Cykl darmowych spotkań poświęcony jest wszelkim aspektom content marketingu i skierowany jest do doświadczonych praktyków, jaki i do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z marketingiem treści.

Content Espresso to realizowany przez Edytę Kowal (Socjomania), Anną Mościcką (Whites), Magdaleną Urbaniak (MaxTractor.agency) oraz Małgorzatą Walendziewską (IAB Polska). Cykl darmowych spotkań poświęcony jest wszelkim aspektom content marketingu i skierowany jest do doświadczonych praktyków, jaki i do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z marketingiem treści. Spotkania objęte są Akredytacją DIMAQ.

Akredytacja DIMAQ oznacza, że wydarzenie włączone jest do systemu punktacji w ramach recertyfikacji DIMAQ – certyfikatu kompleksowo potwierdzającego kompetencje digital marketingowe przyznawanego przez IAB Polska (więcej informacji TUTAJ).

Najbliższe spotkanie odbędzie się 25 września w Warszawie i poświęcone będzie marketingowi sportowemu (zapisy: https://evenea.pl/event/contentespressoekstraklasa1/)Jak robi się content marketing wokół projektu sponsoringowego? Co jest celem tego typu działań? Dlaczego media społecznościowe są głównym kanałem komunikacji z odbiorcami oraz dystrybucji treści? Dlaczego content wideo sprawdza się najlepiej w tego typu przypadkach? Na te i inne pytania odpowie gość specjalny – Aleksandra Kalinowska, która w banku PKO BP odpowiada za projekt sponsorski Ekstraklasa.

Ideą spotkań Content Espresso jest animacja branży, wspólny networking oraz edukacja. Wszystko to, czego obecnie w kontekście content marketingu na polskim podwórku nadal brakuje. Poprzednie spotkania poświęcone były m.in.: contentowi typu owned i earned (Anna Iller, Allegro), pierwszemu w Polsce internetowemu night show “Make Poland Great Again” (Kamil Rutkowski, Gazeta.pl), roli wewnętrznego content marketingu (Emilia Klimek, ING Bank Śląski), czy RODO w content marketingu (Igor Bielobradek, b2b-marketing.pl).

Wydarzenie FB:  https://www.facebook.com/events/476397966545743/

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska już dostępny

Przez ostatni rok polska branża komunikacji marketingowej skonfrontowała się z wyzwaniami postpandemicznej rzeczywistości oraz niepewnością geopolityczną i ekonomiczną. Mimo to rynek reklamowy odnotował dwucyfrowy wzrost. Podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023 prezentujemy w opublikowanym właśnie Raporcie Strategicznym Internet 2022/2023. 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób.