Agencja MIDO nowym członkiem IAB Polska

09/15/2023
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołączyła agencja Mido Sp. z o.o.

Jako część grupy KEINO, agencja mediowa MIDO łączy cechy dużego domu mediowego ze zwinnym podejściem do rozwiązań marketingowych online i offline. Wyróżniają nas wysokie kompetencje z zakresu strategii – zarówno budowania marki, jak i skutecznego wykorzystania narzędzi digital – a także wieloletnie doświadczenie pracowników przy projektach największych marek w Polsce i na świecie. Towarzyszymy klientom na każdym kroku, tworząc dla nich wedle potrzeb wizję marki, materiały reklamowe i content, prowadząc ich profile społecznościowe oraz planując i kupując kampanie we wszystkich typach mediów. 

Nowoczesne technologie pełnią coraz więcej ról w naszym codziennym życiu – nie dziwi więc, że tak zwany „digital” to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi marketingu. Zmiany w zachowaniu użytkowników w mediach społecznościowych, sztuczna inteligencja, programatyczny zakup reklam w przestrzeni miejskiej czy rosnąca świadomość na temat ochrony danych osobowych w Internecie, to tylko niektóre tematy, za którymi marki potrzebują nadążyć, aby tworzyć skuteczne strategie i osiągać sukcesy na dynamicznym rynku. Przystępując do IAB Polska nie tylko zapewniamy sobie dostęp do aktualnej wiedzy, ale mamy także nadzieję stać się aktywnym uczestnikiem dialogu na temat najlepszych praktyk i skutecznych rozwiązań marketingowych w tych ekscytujących czasach. – mówi Marta Błaszkiewicz, Digital Director w MIDO.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej. 

Jak dołączyć? Znajdź informacje TUTAJ.

 

Czytaj także

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Patronat: WE ARE GAMERS – gaming marketing w praktyce; konferencja tematyczna stacjonarnie w Warszawie

Gaming to mainstream, to nie opinia a fakt. Najnowsze dane potwierdzają rosnące zainteresowanie grami wśród osób praktycznie w każdym wieku; 65% Polaków powyżej 16. roku życia gra w gry przynajmniej raz w tygodniu, a 88% dzieci w przedziale wiekowym 9-15 gra lub ogląda gry wideo. Gaming staje się strategicznym kanałem komunikacji dla marek. IAB Polska jest patronem honorowym wydarzenia.

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

79% internautów kupuje online. Raport „E-commerce w Polsce 2023” już dostępny

Odsetek polskich internautów, którzy kupują online rośnie – obecnie wynosi on 79%. Na polskich stronach zakupy robi 75%, a na zagranicznych – 30%. Po raz pierwszy autorzy raportu przyjrzeli się również zjawisku social-commerce. Jak wynika z danych, za pośrednictwem social mediów kupuje na razie jedynie 19%, nie jest to więc wciąż bardzo popularna forma zakupów. Partnerami merytorycznymi wydania są Polskie Badania Internetu oraz Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Premiera badania kondycji rynku content marketingu w Polsce 2023

Content marketing, badany w Polsce zaledwie od kilku lat, nieustannie zdobywa coraz więcej zwolenników, przekształcając się w istotny element strategii firm. Trzeci z kolei raport Stowarzyszenia Content Marketing Polska rzuca światło na dynamikę tego sektora, jego rosnący potencjał, ale także wyzwania, przed którymi stoi. Już 60% firm deklaruje, że wdrożyło strategię contentmarketingową, ale jednocześnie 57% przyznaje, że nie ma narzędzi do mierzenia jej efektywności. Czy zatem rosnąca inwestycja w content marketing idzie w parze z jego profesjonalizacją? Partnerami badania byli: IAB Polska, SAR, IAA, BCC, SocialPress.