Adtraction dołącza do firm członkowskich IAB Polska

01/29/2019
W szeregi firm członkowskich IAB Polska wstąpiła firma Adtraction - firma specjalizująca się w marketingu afiliacyjnym.

W szeregi firm członkowskich IAB Polska wstąpiła firma Adtraction – firma specjalizująca się w marketingu afiliacyjnym.

Adtraction istnieje na rynku od przeszło 10 lat. Firma zajmuje się marketingiem afiliacyjnym, z sukcesem prowadząc kampanie online z obszaru finansów oraz e-commerce. Jako międzynarodowy zespół z łatwością czerpie know-how i najlepsze praktyki z wielu europejskich rynków. W swoich działaniach firma stawia na transparentność, uczciwość i najlepszą obsługę klienta. Dzięki temu może poszczycić się wysoką obecnością w takich rankingach jak Technology Fast 500™ (EMEA) czy Inc. 5000 Europe.

Afiliacja w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Wydawcy poszukują uczciwej sieci afiliacyjnej, która będzie dostosowana do ich potrzeb, a reklamodawcy szukają partnera, który dostarczy jakościowy ruch –  takie jest właśnie Adtraction. Dołączając do IAB chcemy uczestniczyć w rozwoju rynku digital w Polsce, dzielić się naszym doświadczeniem z innych rynków, a także mieć realny wpływ na to co dzieje się w Polsce!

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 240 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Czytaj także

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Patronat: Twój pierwszy milion ze strategią SEO&Content — jak monetyzować działania marketingowe w biznesie | Darmowy webinar

Cube Group & SEMSTORM & WhitePress zapraszają na bezpłatny webinar. Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Zebraliśmy ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat monetyzowania działań marketingowych. Jesteśmy patronem honorowym wydarzenia.

Patronat: Pro Experts Days

Patronat: Pro Experts Days

Pro Experts Days to wydarzenie organizowane przez ekspertów branży digital marketingu, kierowane do środowiska marketingowego i biznesowego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął IAB Polska.