Adtraction dołącza do firm członkowskich IAB Polska

01/29/2019
W szeregi firm członkowskich IAB Polska wstąpiła firma Adtraction - firma specjalizująca się w marketingu afiliacyjnym.

W szeregi firm członkowskich IAB Polska wstąpiła firma Adtraction – firma specjalizująca się w marketingu afiliacyjnym.

Adtraction istnieje na rynku od przeszło 10 lat. Firma zajmuje się marketingiem afiliacyjnym, z sukcesem prowadząc kampanie online z obszaru finansów oraz e-commerce. Jako międzynarodowy zespół z łatwością czerpie know-how i najlepsze praktyki z wielu europejskich rynków. W swoich działaniach firma stawia na transparentność, uczciwość i najlepszą obsługę klienta. Dzięki temu może poszczycić się wysoką obecnością w takich rankingach jak Technology Fast 500™ (EMEA) czy Inc. 5000 Europe.

Afiliacja w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Wydawcy poszukują uczciwej sieci afiliacyjnej, która będzie dostosowana do ich potrzeb, a reklamodawcy szukają partnera, który dostarczy jakościowy ruch –  takie jest właśnie Adtraction. Dołączając do IAB chcemy uczestniczyć w rozwoju rynku digital w Polsce, dzielić się naszym doświadczeniem z innych rynków, a także mieć realny wpływ na to co dzieje się w Polsce!

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 240 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Czytaj także

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska już dostępny

W roku 2023 rynek reklamy cyfrowej w Polsce przyspieszył tempo
rozwojowe w porównaniu do roku wcześniejszego, a jego wartość
zwiększyła się o ponad 870 mln zł, osiągając poziom prawie 7,8 mld zł.
Internet wciąż jest kluczowym motorem napędowym rynku mediów
odpowiadającym w roku 2023 za ponad dwie trzecie wzrostu całego
segmentu komunikacji.

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Short social video. Nowa publikacja IAB Polska

Zapraszamy do pobrania poradnika Short social video przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej Social Media IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące tworzenia tej formy wideo, jej miejsca w strategii mediowej marek, wskaźników efektywnosći oraz aspektów prawnych. W publikacji znajdziemy także szereg case studies oraz komentarze i porady ekspertów.

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

Patronat IAB Polska: AI Create Warsaw: AI & Creativity

AI CREATE to globalna inicjatywa profesjonalistów z całego świata. Została stworzona przez weteranów branży kreatywnej, eventowej oraz produkcyjnej z Hiszpanii i Singapuru. Edycja warszawska zaplanowane na 16 maja posiada patronat honorowy IAB Polska.