Zbiór Dobrych Praktyk SEO

10/24/2019

W publikacji zebrano zalecenia branżowe mające na celu zdefiniowanie standardów jakościowych działań prowadzonych przy pozycjonowaniu stron internetowych (Search Engine Optimization). Rekomendacje podzielono na kilka etapów, zgodnie z procesem w jakim zachodzą: ofertowanie, realizacja, raportowanie i rozliczenia.

Publikacja przygotowana przez Grupę Roboczą SEM

Prezentujemy nowy Zbiór Dobrych Praktyk SEO, opracowany przez Grupę Roboczą SEM, działającą w ramach IAB Polska.

W publikacji zebrano zalecenia branżowe mające na celu zdefiniowanie standardów jakościowych działań prowadzonych przy pozycjonowaniu stron internetowych (Search Engine Optimization). Rekomendacje podzielono na kilka etapów, zgodnie z kolejnością w jakim zachodzi cały proces: ofertowanie, realizacja, raportowanie i rozliczenia.

Celem Zbioru jest zabezpieczenie jakości usług SEO poprzez zdefiniowanie wymaganych procesów i działań
związanych ze świadczeniem tych usług oraz osiągnięcie jak największej przejrzystości wobec klientów w
odniesieniu do zakresu i wykonywania usług SEO.

 

Jeżeli chcesz otrzymywać publikacje IAB Polska jako pierwszy zapisz się do naszej bazy mailingowej

Informacja o przetwarzaniu danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 39/77. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu wysyłania Ci informacji o nowościach, aktualnych promocjach i ofertach branżowych za pomocą poczty elektronicznej. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia, lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdują się TUTAJ.