Rekordowa liczba zgłoszeń na FORUM IAB 2019! Ponad 200 propozycji wystąpień.

02/19/2019
Zakończyliśmy zbieranie propozycji wystąpień na Forum IAB 2019: RE:GROWTH. Między innowacją a efektywnością. W tym roku wpłynęła rekordowa liczba ponad 200 zgłoszeń.

Zakończyliśmy zbieranie propozycji wystąpień na Forum IAB 2019: RE:GROWTH. Między innowacją a efektywnością. W tym roku wpłynęła rekordowa liczba ponad 200 zgłoszeń. Teraz przed  Radą Programową kolejne trudne zadanie – wybór tych, które zostaną zaprezentowane 5-6 czerwca w Warszawie.

Tegoroczna edycja najbardziej inspirującej konferencji marketingowej w Polsce upłynie pod hasłem RE:GROWTH. Między innowacją a efektywnością. Co to oznacza? Ostatnie lata to testowanie rozwiązań i koncentrowanie się na innowacjach oraz szukanie metod, które działają. Zarówno my, jak i nasi prezesi czy dyrektorzy finansowi, zwiększyliśmy swoją świadomość rynku, a to wszystko dzięki zebranemu doświadczeniu oraz łatwiejszemu dostępowi do danych, badań i monitoringu działań digitalowych. Znamy już wartość oceniania efektywności swojej pracy i uważamy, że wzrost definiuje sukces.  Jak rosnąć – jeśli chodzi o procesy, trendy, narzędzia, kampanie, modele reklamowe i biznesowe, organizacje czy też nasz rozwój osobisty? O tym powiedzą prelegenci Forum IAB 2019.

Właśnie zakończyliśmy przyjmowanie propozycji wystąpień z imponującym wynikiem ponad 200 zgłoszeń. Teraz kolejny etap – wybór tych, które zostaną zaprezentowane podczas konferencji. To zadanie Rady Programowej, składającej się z 44 ekspertów polskiego rynku marketingowego. Pod przewodnictwem Agnieszki Parfienowicz, Partner, Digital, Mindshare, wkrótce podejmą decyzję o tym, które wystąpienia znajdą się w agendzie tegorocznej edycji Forum IAB.

Niebawem także uruchomimy sprzedaż biletów na wydarzenie w ofercie EARLY BIRDS.

Więcej na: https://forumiab.pl/

Czytaj także

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

Aż 8 europejskich nagród IAB MIXX Awards i Reasearch Awards dla polskich firm

23 maja 2023 podczas flagowej konferencji IAB Europe – Interact zostały rozdane europejskie nagrody za najlepsze digitalowe kampanie i projekty badawcze. Polskie firmy otrzymały aż 5 statuetek European MIXX Awards 2023! Gratulujemy: Sanofi, PHD Poland, Publicis Groupe, Unilever, Mindshare Poland, GONG & ING Bank Śląski. Gatulujemy równiez agencjom badawczym Nielsen i Kantar, które łącznie otrzymały 3 statuetki w IAB European Reasaerch Awards. 

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

CMC MEDIA dołącza do firm członkowskich IAB Polska

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje CMC MEDIA specjalizuąca się w dostarczaniu kompleksowego wsparcia technicznego i biznesowego dla lokalnych wydawców prasy, radia i serwisów internetowych.