Rekordowa liczba zgłoszeń na FORUM IAB 2019! Ponad 200 propozycji wystąpień.

02/19/2019
Zakończyliśmy zbieranie propozycji wystąpień na Forum IAB 2019: RE:GROWTH. Między innowacją a efektywnością. W tym roku wpłynęła rekordowa liczba ponad 200 zgłoszeń.

Zakończyliśmy zbieranie propozycji wystąpień na Forum IAB 2019: RE:GROWTH. Między innowacją a efektywnością. W tym roku wpłynęła rekordowa liczba ponad 200 zgłoszeń. Teraz przed  Radą Programową kolejne trudne zadanie – wybór tych, które zostaną zaprezentowane 5-6 czerwca w Warszawie.

Tegoroczna edycja najbardziej inspirującej konferencji marketingowej w Polsce upłynie pod hasłem RE:GROWTH. Między innowacją a efektywnością. Co to oznacza? Ostatnie lata to testowanie rozwiązań i koncentrowanie się na innowacjach oraz szukanie metod, które działają. Zarówno my, jak i nasi prezesi czy dyrektorzy finansowi, zwiększyliśmy swoją świadomość rynku, a to wszystko dzięki zebranemu doświadczeniu oraz łatwiejszemu dostępowi do danych, badań i monitoringu działań digitalowych. Znamy już wartość oceniania efektywności swojej pracy i uważamy, że wzrost definiuje sukces.  Jak rosnąć – jeśli chodzi o procesy, trendy, narzędzia, kampanie, modele reklamowe i biznesowe, organizacje czy też nasz rozwój osobisty? O tym powiedzą prelegenci Forum IAB 2019.

Właśnie zakończyliśmy przyjmowanie propozycji wystąpień z imponującym wynikiem ponad 200 zgłoszeń. Teraz kolejny etap – wybór tych, które zostaną zaprezentowane podczas konferencji. To zadanie Rady Programowej, składającej się z 44 ekspertów polskiego rynku marketingowego. Pod przewodnictwem Agnieszki Parfienowicz, Partner, Digital, Mindshare, wkrótce podejmą decyzję o tym, które wystąpienia znajdą się w agendzie tegorocznej edycji Forum IAB.

Niebawem także uruchomimy sprzedaż biletów na wydarzenie w ofercie EARLY BIRDS.

Więcej na: https://forumiab.pl/

Czytaj także

Weź udział w dziesiątej edycji badania IAB Europe nt. programmatic

Weź udział w dziesiątej edycji badania IAB Europe nt. programmatic

Ruszyło coroczne badanie „Attitudes to Programmatic Advertising Survey 2024” – to dziesiąta edycja tego badania prowadzonego przez IAB Europe. Do wypełnienia krótkiej ankiety zapraszamy wszystkich uczestników ekosystemu reklamy programmatic. Termin upływa 26 lipca 2024 r.