Patronat IAB: WE!RE Gamers Marketing Talks vol.1

08/26/2022
WE!RE Gamers Marketing Talks to cykl konferencyjny złożony z paneli dyskusyjnych i webinarów dedykowany branży gamingowej, game dev’om i marketerom. Powstał z inicjatywy agencji gaming influencer marketingu WE!RE Fantasy, której celem jest redefinicja gaming marketingu poprzez wdrażanie kreatywnych i unikalnych kampanii angażujących twórców i ich społeczności.

Na świecie jest prawie 3 miliardy graczy, a liczba ta stale rośnie. Gaming to najbardziej interaktywna i angażująca forma rozrywki o ogromnej skali i z wielkim potencjałem wzrostu. Powstaje wiele nowych gier, które bez odpowiednich kampanii nie są tymi pierwszego wyboru, a niejednokrotnie to bardzo ciekawe tytuły. Również wiele marek chce reklamować się wśród fanów gier wideo, ale nie wie, jak postawić pierwsze kroki, by efektywnie dotrzeć do społeczności.

Z myślą właśnie o tych pytaniach powstał cykl WE!RE Gamers Marketing Talks, którego celem będzie przybliżenie tematyki gaming marketingu, komunikacji z mediami, user acquisition, influencer marketingu i tematyki związanej z prawnymi aspektami.

Pierwsze wydarzenie zaplanowane jest na dzień 8 września a tematem przewodnim będzie Storytelling in game advertising. Webinary o różnorodnej tematyce wygłoszą między innymi Kazimierz Merklejn, Huuuge Games; Paweł Hekman, Movie Games; redaktorzy CD-Action – Dawid Bojarski oraz Krzysztof Freudenberger, Agnieszka Karcz, Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy oraz przedstawiciele WE!RE Fantasy.

 Rejestracja na webinary jest bezpłatna.Pełna agenda oraz szczegółowe informacje dostępne są pod adresem https://werefantasy.com/weregamers/.

 

Czytaj także

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

Patronat: Konferencja #DataDrivenDOOH już 28 listopada

#DataDrivenDOOH to najważniejsze wydarzenie 2023 roku dotyczące rozwoju cyfrowego OOH i jego widowni. Pomiary, definicje, standardy – a wszystko podane w atrakcyjnej formie przez najlepszych ekspertów. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak w kontekście tego młodego medium definiować i parametryzować widownię – aby spełniać oczekiwania naszych klientów z jednej strony i być pełnoprawnym członkiem cross-mediowego świata reklamy z drugiej. IAB Polska objął konferencję patronatem honorowym.

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Ogłaszamy aż 62 nominacje do nagród IAB MIXX Awards 2023

Jury IAB MIXX Awards po ocenie 224 zgłoszeń wyłoniło listę nominacji do nagród za najlepsze wykorzystanie środowiska cyfrowego w kampaniach reklamowych. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 5 grudnia. W tym roku – o złote, srebrne i brązowe statuetki – w 16 kategoriach konkursowych ubiega się 45 kampanii, które uzyskały 62 nominacje do nagród.