Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza hybrid.ai.

08/02/2019
hybrid.ai jest międzynarodową firmą z obszaru AdTech, która powstała w 2011 roku i od tamtego czasu prężnie się rozwija i poszerza zasięg swoich działań, będąc obecnie dostępna m.in. w Niemczech, Rosji i USA.

Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza międzynarodowa firma hybrid.ai.

hybrid.ai jest międzynarodową firmą z obszaru AdTech, która powstała w 2011 roku i od tamtego czasu prężnie się rozwija i poszerza zasięg swoich działań, będąc obecnie dostępna m.in. w Niemczech, Rosji  i USA.
W październiku 2017 roku hybrid.ai postanowiła wystartować także na rynku polskim. System rozwijany przez firmę wykorzystuje uczenie maszynowe i algorytmy sztucznej inteligencji, w celu umożliwienia i ułatwienia szybkiego zwiększenia efektywności zakupu mediów cyfrowych.

Polski rynek reklamy cyfrowej jest jednym z najbardziej chłonnych na innowacyjne rozwiązania w skali europejskiej. Uważamy, że w obecnej sytuacji, kiedy nad Wisłą wydatki na działania w kanałach cyfrowych z roku na rok rosną, należy wprowadzać na rynek profesjonalne narzędzia wspomagające efektywność kampanii. Chcemy zapewnić polskiemu klientowi światowe standardy poprzez transparentność, skuteczność i pełną kontrolę. Jesteśmy przekonani, że IAB Polska będzie wręcz idealnym partnerem do realizacji naszego celu biznesowego. Zgłaszamy pełną gotowość i chęci do wzięcia udziału w pracach organizacji.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

 

 

Czytaj także

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Podsumowanie Forum IAB 2023 

Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych Tarasach i tradycyjnie zgromadziła ponad 1000 osób. 

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu Gemius, PBI i IAB Polska już dostępna

Charakterystyka użytkowników polskich platform social mediowych, wnikliwy opis najważniejszych graczy oraz przegląd rynku reklamowego mediów społecznościowych. Do rąk czytelników trafiła właśnie pierwsza edycja raportu Social Media 2023, powstałego na bazie danych z badań gemiusAdReal oraz Mediapanel. Raport, który w przekrojowy sposób opisuje polskie social media, jest wynikiem współpracy firmy Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz Grupą Roboczą Social Media przy IAB Polska.